Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Проти кандидата, бійця АТО, поширюють листівки зі звинуваченнями у фашизмі

Проти кандидата, бійця АТО, поширюють листівки зі звинуваченнями у фашизмі

Проти кандидата, бійця АТО, поширюють листівки зі звинуваченнями у фашизмі

У м. Вільногірську розповсюджують листівки з чорним піаром проти кандидата в депутати А.Кравченка. Колишній боєць АТО звинувачується у фашизмі.

10 жовтня жителі м. Вільногірська отримали у свої поштові скриньки листівки з чорним піаром проти Артема Кравченко, кандидата-самовисуванця по виборчому округу №34 (Центр: селище міського типу Царичанка. ОВО включає: міста Вільногірськ, Жовті Води, Верхньодніпровський, П’ятихатський, Царичанський райони).

Судячи з усього агітаційна листівка, яку розповсюджував кандидат була пропущена через принтер і на зображення було нанесено надпис «Я фашист». А. Кравченко повідомив спостерігачеві ОПОРИ, що автори антиагітаційного матеріалу йому не відомі, та недоброзичливців серед конкурентів достатньо. 

Як раніше повідомляла ОПОРА А.Кравченко став єдиним кандидатом, якого центральна виборча комісія зареєструвала з лікарні. Через чисельні поранення, кандидат отримав у зоні АТО, будучи бійцем батальйону «Дніпро-1», А.Кравченко не міг з’явитись у ЦВК особисто.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org