Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Провладним партіям віддали перші місця в бюлетенях Дніпропетровська

Провладним партіям віддали перші місця в бюлетенях Дніпропетровська

Провладним партіям віддали перші місця в бюлетенях Дніпропетровська

29 вересня у міській виборчій комісії Дніпропетровська сталася конфліктна ситуація щодо подання списків кандидатів від політичних партій. Нагадаємо, згідно чинного законодавства, та партійна організація, яка першою подасть списки кандидатів до виборчої комісії, – дістане перше місце у виборчому бюлетені, друга – друге місце тощо.  

У середу, в перший день подання списків, представники різних партій з самого ранку прийшли до дніпропетровської міської ТВК. Там вони власноруч склали список черги подання документів, залежно від того, хто раніше прийшов до приміщення. Першими у списку опинилися представники ВО «Батьківщина», наступними – партії «Україна майбутнього», «Сильна Україна», потім – Народно партії, Партії регіонів тощо.

Проте незабаром з’явився член виборчої комісії, який вивісив копію списку, де партії знаходяться в іншій послідовності: на першому місці – КПУ, потім Партія регіонів, далі – Народна партія. У такому порядку і розпочався прийом документів. Представники політичних сил, які не входять до владної коаліції, почали обурюватися, оскільки вважали, що саме вони повинні бути першими (це зафіксовано на відео, яке можна переглянути тут: http://www.youtube.com/watch?v=Dc-COFT1c1U)

Зокрема, представник ВО «Батьківщина» Дмитро Руденко повідомив, що, окрім зміни порядку прийняття документів, міська ТВК робить все для того, аби затягнути реєстрацію списків загалом. Так, за його словами, в ТВК сказали, що не достатньо копії свідоцтва реєстрації партійної організації, завіреної печаткою обласної організації партії, її потрібно завірити ще й нотаріально. Як заявив Руденко, 30 вересня станом на 11:00 у «Батьківщини» під різними приводами досі не прийняли списки кандидатів для реєстрації.

Як повідомляють з місця подій спостерігачі ОПОРИ, представники непровладних партій також скаржаться на дуже повільний прийом документів.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org