Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Пучкін Дмитро Михайлович

Пучкін Дмитро Михайлович

Пучкін Дмитро Михайлович

Одномандатний виборчий округ 30
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 8073 від 08.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 286 від 11.08.2012
Відомості про кандидата народився 14 жовтня 1981 року в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

 

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА КАНДИДАТА

В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ

ПУЧКІНА ДМИТРА МИХАЙЛОВИЧА

Моя мета - збільшити державне фінансування на відновлення

рідного міста.

  1. Розвиток економіки, залучення потужних інвесторів до соціально-економічних проектів у місті.
  2. Реформування житлово-комунального господарства м. Дніпродзержинська та залучення державних коштів для відновлення стану ЖКХ.
  3. Підтримка соціального транспорту міста, створення тролейбусної лінії.
  4. Дніпродзержинську чисте повітря! Збільшення фінансування екологічних програм міста! Наші діти та внуки не повинні задихатися від пилу, графіту та курячого посліду. Візьму під особистий контроль виконання екологічних програм підприємствами – забруднювачами міста.
  5. Повне відновлення асфальтного покриття міста та його внутрішньобудинкових доріг.
  6. Впровадження енергозберігаючих технологій в бюджетну сферу міста, що  дозволить зменшити тарифи на ЖКХ і дасть можливість витрачати заощаджені гроші на інші соціально важливі напрями.
  7. Вирішу питання впровадження у всьому місті якісного опалювання і відновлення постачання гарячої води.
  8. Медики і вчителі не повинні працювати за таку мізерну заробітну плату! Внесу пропозицію щодо збільшення заробітної плати працівникам бюджетної сфери.
  9. Розмір стипендії не буде меншим рівня прожиткового мінімуму. Буду ініціювати створення центру допомоги працевлаштування студентів.

10.  Активно виступатиму за повернення колишнього пенсійного віку, збільшення мінімального прожиткового мінімуму до 2500 грн. і встановлення рівня мінімальної пенсії на рівень прожиткового мінімуму.

11.  Створення у місті програми з охорони материнства та дитинства й репродуктивного здоров’я

12.  Мешканці міста сплачують надвеликі кошти за електроенергію та газ з урахуванням того, що в місті немає гарячої води. На державному рівні буду ініціювати введення в місті нижчих тарифів на електроенергію та газ.

13.  Увага до інвалідів! Вони повинні мати безкоштовну освіту, лікування та 100 відсоткові пільги на послуги ЖКХ. Гострою проблемою є працевлаштування та забезпечення достатнього рівня життя для них самих та їх сімей.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org