Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Півнєв Сергій Георгійович

Півнєв Сергій Георгійович

Півнєв Сергій Георгійович

Одномандатний виборчий округ 31
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 7011 від 06.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 221 від 09.08.2012
Відомості про кандидата народився 29 листопада 1963 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня спеціальна, приватний підприємець, безпартійний, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборча програма

кандидата в народні депутати України

 по виборчому округу №31

Півнєва Сергія Георгійовича

Сьогодні Україна стоїть перед вибором. Мова йде не тільки про обрання тих, хто у наступному складі Верховної Ради. Сьогоднішній вибір набагато важливіше: у громадян України є реальний шанс вибрати успішне майбутнє для себе і для всієї країни.

Своїм основним завданням на посаді народного депутата вважаю посилення ролі місцевого самоврядування, що є фундаментом державного розвитку та благополуччя жителів територіальних громад.

Мої програмні положення передбачають:

Розвиток місцевого самоврядування за рахунок врегулювання повноважень між державою і місцевим самоврядуванням, як одним з найефективніших демократичних форм територіального розвитку.

Підвищення самостійності регіонів і місцевого самоврядування в першу чергу в економічній сфері. Чітке розмежування бюджетних повноважень між державним і місцевим бюджетами. Підвищення відповідальності регіональної влади та місцевого самоврядування перед населенням і державою.

Економіка. Створення сучасних економічних проектів з метою залучення додаткових фінансових коштів в економіку регіону. Першочергова увага економічній безпеці регіону. Створення нових робочих місць.

Підприємництво – це шлях вирішення проблеми зайнятості населення, збільшення добробуту і благополуччя своєї родини. Потрібно скорочення кількості перевірок діяльності суб’єктів підприємництва, недопущення дублювання у системі органів контролю.

Охорона здоров’я. Головне – створення бездефіцитної системи обов’язкового медичного страхування. Потрібно забезпечити медичні установи сучасним обладнанням, достойну заробітну плату лікарям і медичному персоналу.

Соціальна політика. Боротьба з дитячою безпритульністю. Впровадження процедури надання адресної допомоги різного характеру шляхом створення баз даних по молодим сім’ям, громадянам пенсійного віку, інвалідам.

Прояв постійної турботи про ветеранів Великої вітчизняної війни.

Вирішення проблем комфортного життя громадян.

Комплексне вирішення питань місцевого благоустрою, розвиток і вдосконалення місцевої інфраструктури, житлово-комунального господарства.

Першочергове вирішення питань, пов’язаних з життєзабезпеченням населення: ремонтом покрівель, водопровідних, каналізаційних, теплових мереж.

Проведення якісного ремонту доріг з використанням нових технологій.

Вдосконалення системи пасажирських перевезень. Розвиток електротранспорту.

Освіта, спорт, культура для всіх.

Розвиток системи освіти, орієнтованої на ринок праці.

Модернізація існуючих і створення нових дошкільних установ з метою задоволення існуючих потреб.

Проведення роз’яснювальної роботи серед молоді про здоровий спосіб життя, залучення населення до масових занять спортом – від малюків до людей похилого віку. Популяризація активних видів спорту.

Правопорядок і безпека громадян.

Підвищення престижу правоохоронних органів, ефективна їх робота в боротьбі з корупцією, організованою злочинністю, з охорони громадського правопорядку.

Переконаний, що виписані в моїй програмі проблеми обумовлюють якість життя громадян і потребують прискореного вирішення. Над цим я і буду працювати, щоб своєю роботою принести якомога більше користі суспільству і кожній людині окремо.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org