Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Районні виборчі комісії в новому складі відмінили постанову про перерахунок голосів

Районні виборчі комісії в новому складі відмінили постанову про перерахунок голосів

Районні виборчі комісії в новому складі відмінили постанову про перерахунок голосів

09.12.15 Відбулось засідання в Довгинцівській районній в місті Кривий Ріг виборчій комісії на якому розглянули рішення суду, щодо розгляду скарг на спец дільницях. Та новий склад комісії все ж відхилив постанову про перерахунок.

Довгинцівська районна в місту Кривому Розі виборча комісія провела друге засідання в новому складі. На якому мали розглянути скарги від спостерігачів на спец. дільницях. За рішенням суду – районна виборча комісія мала розглянути скарги по суті і винести рішення, щодо можливості перерахунку голосів на спец. дільницях, а це дві лікарні району. Проект постанови про перерахунок голосів на двох дільницях надійшов від юристів Криворізької міської виборчої комісії. Але, нові члени комісії, які прийняли присягу 06.12.15, під час обговорення цієї постанови, спираючись на статті закону, вирішили, що не мають права проводити перерахунок без членів дільничних комісій, які вже розпущені. Також йшла мова про закінчення виборчого процесу в Кривому Розі. Але колегіально, було винесено на голосування новий проект постанови в якому йдеться, про те, щоб Криворізька міська виборча комісія надала роз’яснення, щодо процесу перерахунку голосів, та надала первинний вид усіх скарг. Постанову прийнято більшістю голосів.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org