Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Раєвський Ігор Вікторович

Раєвський Ігор Вікторович

Раєвський Ігор Вікторович
Одномандатний виборчий округ 37
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-17972 від 18.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1058 від 22.09.2014
Відомості про кандидата народився 10 червня 1987 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня спеціальна, охоронець, ТОВ "А.Р.Е.С", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма кандидата в народні депутати України

Раєвського Ігоря Вікторовича

Дорогі виборці!

Настав час змін, час не обіцяти, а рішуче робити все можливе заради людей для відновлення історичної справедливості, для втілення досягнень Майдану з метою розбудови України як держави провідних Європейських цінностей та стандартів. Країна мусить вийти з періоду штучних дискусій, які розколюють націю.

Я підтримую гасло «ЗРОБИМО ЛЮДЕЙ СОЦІАЛЬНО ЗАХИЩЕНИМИ І БАГАТИМИ!» 

Виходячи з цього, в державі пріоритетними напрямками розвитку повинні бути такі галузі, як наука, техніка, культура, медицина, освіта.

Люди інтелектуальної праці повинні мати гідну платню, бо інтелектуальний потенціал – це майбутнє не тільки держави, але й всього людства!

Люди фізичної праці повинні отримувати стільки, хто скільки може заробити. Пенсіонери мають мати СПРАВЕДЛИВУ І ГІДНУ ПЕНСІЮ.

Держава повинна турбуватися про фізичне виховання громадян, підвищення якості медичного обслуговування та профілактики захворювань.

В парламенті я відстоюватиму:

- Українську національну унітарну державу як єдину можливість збереження української нації, українську мову як дім буття нашого народу, пріоритет вітчизняної культури;

- Прийняття необхідних політичних рішень ЄС про повноцінне членство України в Європейському Союзі та НАТО;

- Впровадження у країні європейських стандартів економічних та соціальних перетворень. Здійснення необхідних реформ;

- Розвиток місцевого самоврядування шляхом надання реальних повноважень і фінансової незалежності місцевим громадам;

- Зменшення та оптимізація діяльності чиновницького апарату;

- Популяризація у суспільстві здорового способу життя;

- Забезпечення на практиці права кожного громадянина на невідкладну безкоштовну першу медичну допомогу, доступність до якісної сучасної освіти; підтримка технічного переоснащення навчальних закладів та лікарень;

- Збільшення фінансування державних програм, спрямованих на підтримку масової україномовної продукції (особливо – призначеної для дитячо-юнацької аудиторії);

- Підвищення зарплати для працівників держапарату та правоохоронних органів із одночасним впровадженням невідворотності відповідальності за хабарництво. 

Я завжди є відкритим до конструктивного діалогу, тому всі побажання та пропозиції – це суттєве доповнення до моєї передвиборчої програми, яку я готовий реалізувати разом з Вами!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org