Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Регіонали першими взялися укладати соціальні договори

Регіонали першими взялися укладати соціальні договори

Регіонали першими взялися укладати соціальні договори

Соціальний договір є новою «фішкою» саме провладної партії, адже дотепер жодна партія подібних ініціатив не впроваджувала

Жителі багатьох населених пунктів Дніпропетровщини отримали від губернатора чергову гарантію якісної роботи народних депутатів від Партії регіонів. Голова обласної організації Партії регіонів Олександр Вілкул обіцяє, що такою гарантією стане Соціальний договір.

Інформацію про Соціальний договір жителі міст і сіл отримали з новою порцією поліграфічної продукції, яка роздається на всіх вуличних агітаційних заходах Партії, а найбільше з наметів, які останнім часом буквально заполонили центри населених пунктів.

Соціальний договір, як написано в глянцевому буклеті від губернатора, укладається письмово кожним кандидатом, який балотується в мажоритарному окрузі. За задумом Олександра Вілкула, документ повинен містити передвиборчі обіцянки кандидата в депутати, і забезпечити зворотній зв’язок виборців з депутатами, що, в свою чергу, має підвищити рівень відповідальності депутатів.

Ще одним рекламним ходом регіоналів є заклик до виборців перевірити свої дані в реєстрі виборців. На глянцевому буклеті формату А4, складеному вдвоє, Партія регіонів друкує поштові адреси та контактні телефони всіх відділів ведення державного реєстру виборців у Дніпропетровській області, а також зазначає перелік документів, необхідних для уточнення персональних даних.

© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org