Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Результати кампанії спостереження «За прозорий вступ до ВНЗ!»

Результати кампанії спостереження «За прозорий вступ до ВНЗ!»

Результати кампанії спостереження «За прозорий вступ до ВНЗ!»

22 серпня о 13:00 годині Громадянська мережа ОПОРА запрошує журналістів на прес-конференцію, присвячену результатам кампанії спостереження за вступом до вищих навчальних закладів у Дніпропетровській області. Прес-конференція відбудеться у медіацентрі ДНЕПР ПОСТ, що на вул. Леніна, 14.

Під час заходу представники Громадянської мережі ОПОРА підіб’ють підсумки спостереження за вступною кампанією-2013 у ВНЗ Дніпропетровської області. Предметом спостереження було: робота приймальних комісій, проведення творчих конкурсів, процес зарахування абітурієнтів. Окремо будуть озвучені результати дослідження «Кількісна оцінка заповнення місць державного замовлення» в кожній з трьох хвиль зарахувань та особливості «конкурсу оригіналів». Спостерігачі ОПОРИ повідомлять, з якими скаргами зверталися абітурієнти Дніпропетровщини до спостерігачів кампанії особисто та на гарячу лінію Громадянської мережі ОПОРА.

Окрім цього, будуть надані рекомендації щодо змін, які треба внести до Умов прийому до ВНЗ на 2014, щоб врегулювати проблеми, які виникли в ході цьогорічної вступної кампанії.

Детальніше:

Тетяна Федько, координатор громадського спостереження за вступною кампанією у Дніпропетровській області, 096 920 4 820.

Додаткова інформація:

Спостереження відбувається в рамках кампанії «За прозорий вступ до вищих навчальних закладів!», підтриманої МФ «Відродження».© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org