Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Результати паралельного підрахунку голосів на позачергових виборах міського голови м. Васильків

Результати паралельного підрахунку голосів на позачергових виборах міського голови м. Васильків

Результати паралельного підрахунку голосів на позачергових виборах міського голови м. Васильків

2 червня 2013 року у м. Васильків (Київська обл.) відбулися позачергові вибори міського голови.  Громадянська мережа ОПОРА проводила у Василькові паралельний підрахунок голосів виборців. Спостерігачі ОПОРИ  знаходилися на усіх дільницях міста та збирали інформацію дільничних виборчих комісій про результати голосування.

За результатами паралельного підрахунку голосів, який проводився ОПОРОЮ, найбільшу кількість голосів отримав кандидат від Партії регіонів Володимир Сабадаш.  Він отримав 30,39 % або 3 тис. 395 голосів виборців. Результати паралельного підрахунку голосів базуються на даних дільничних виборчих комісій, які були відображені у їх первинних протоколах.

Друге місце зайняв кандидат від політичної  партії УДАР Сергій Сабов – 28,25 % або 3 тис. 155 голосів виборців.

Третє місце посів кандидат, висунутий партією «Єдність» Валерій Попович - 26,38 % або 2 тис. 947 голосів виборців.

Висуванець Козацької партії Олександр Сокол набрав 1,81 % або 202 голоси.

Усі інші кандидати разом набрали 9,76 % або 1090 голосів виборців.

Не підтримали жодного кандидата 1,31 % або 146 виборців.

Недійсними визнано 2,10 % або 235 бюлетенів.

Громадянська мережа ОПОРА планує 03 червня 2013 року оприлюднити Заяву про результати спостереження на позачергових виборах міського голови м. Васильків. У цій заяві ОПОРА оголосить свої висновки щодо перебігу голосування, підрахунку голосів на виборчих дільницях, встановлення територіальною виборчою комісією підсумків голосування. У цій Заяві ОПОРА  дасть оцінку зафіксованих на виборах порушень та їх випливу на результати голосування.

За додатковими коментарями можна звертатися:

Ольга Айвазовська, Голова Правління Громадянської мережі ОПОРА, тел. 0636179750; Андрій Токарський, координатор спостереження за позачерговими виборами міського голови Василькова, 0636179693.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org