Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Рисін Олександр Олександрович

Рисін Олександр Олександрович

Рисін Олександр Олександрович
Одномандатний виборчий округ 37
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-22382 від 25.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1335 від 29.09.2014
Відомості про кандидата народився 11 грудня 1977 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора –- головний юрисконсульт, ТОВ "КОНСАЛТИНГ-ГАММА", безпартійний, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

Головною метою моєї діяльності у Верховній Раді України буде підвищення добробуту та якості проживання всіх мешканців Дніпропетровської області. Акцент буде робитися на соціально-економічний розвиток громад у районах області. Я це зроблю особисто зі своєю командою та власними ресурсами шляхом формування потужної інфраструктури підтримки малого та середнього бізнесу, в першу чергу на сільських територіях. Далі - суттєве збільшення інвестицій в пріоритетні галузі економіки області, підняття рівня ділової активності молодих людей та розширення співробітництва всіх представників громад з моїми безпосередніми європейськими партнерами та колегами.

Одним з пріоритетів є надання організаційної та фінансової підтримки представникам малого та середнього бізнесу, вдосконалення податкового законодавства, встановлення чітких та зрозумілих правил оподаткування суб’єктів господарювання. Організація та забезпечення участі малого та середнього бізнесу в міжнародних ярмарках та виставках за кордоном, організація навчальних візитів до країн ЄС, в тому числі з метою адаптації правового поля України до європейських умов з урахуванням підписаної Угоди про асоціацію України з ЄС. Забезпечення представників малого та середнього бізнесу інформацією про пропозиції партнерства з закордонними партнерами, підтримка розробки професійних бізнес планів, організація зустрічей з потенційними інвесторами, можливості розширення ринку збуту за кордоном для місцевих виробників, пошук іноземних та вітчизняних інвесторів.

Не менш важливим вважаю розширення співробітництва з європейськими партнерами для залучення інвестицій, спрямованих на вирішення важливих екологічних місцевих проблем та реалізацію інфраструктурних та соціальних проектів; організацію інших видів робіт, спрямованих на: забезпечення населення якісною питною водою, ліквідацією шкідливих викидів у повітря, водойми та навколишнє середовище, будівництво каналізаційних мереж. Для виконання запланованого необхідно надання організаційної підтримки та забезпечення співфінансування проектів, що реалізовуватимуться на території Дніпропетровської області, посилення залучення органів місцевої влади та громадських організацій до участі в грантових програмах ЄС.

Також необхідно спрямувати зусилля на роботу в напрямку охорони навколишнього середовища, реформи комунального господарства та енергозбереження, розроблення відповідних законопроектів.

Комунальні послуги, які надаються сьогодні громадам та безпосередньо мешканцям сільської місцевості Дніпропетровської області вимагають радикальних перетворень по підвищенню їх якості, впровадження нових екологічно чистих технологій та інновацій як у сфері їх виробництва, так і у сфері управління ними. Відсутність стратегій та конкретних планів дій в цих сферах перешкоджає пошуку не лише фінансування для їх вирішення, але й несе серйозні проблеми та загрози для здоров’я та життя конкретних людей, для стабільного соціально-економічного розвитку громад в майбутньому. Для втілення запланованого необхідна розробка комплексних стратегій та конкретних планів дій.

Джерела співфінансування пріоритетних напрямків діяльності: власні кошти, державний та місцеві бюджети, фонди ЄС, у тому числі програми для країн Центральної та Східної Європи, Східне партнерство та міжнародні фонди.

У виборчому окрузі зобов’язуюсь: регулярно проводити прийоми громадян і працювати над вирішенням конкретних проблем та задоволенням соціальних потреб своїх виборців, відстоювати інтереси районів округу у вирішенні актуальних соціальних та економічних проблем, захищати права людини та громадянина, постійно спілкуватися з виборцями, зокрема з підприємцями, трудовими колективами, молоддю, громадськими організаціями та виконувати їх доручення при голосуванні у Верховній Раді України.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org