Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Рижков Сергій Сергійович

Рижков Сергій Сергійович

Рижков Сергій Сергійович
Одномандатний виборчий округ 37
Висування Політична партія "Опозиційний блок"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-23346 від 25.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1306 від 29.09.2014
Підстава відмови в реєстрації кандидата звернення із заявою про відмову балотуватися
Номер та дата рішення про скасування реєстрації кандидата 1693 від 13.10.2014
Відомості про кандидата народився 25 жовтня 1980 року в селі Криничувате Софіївського району Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "ТеплоЕнерго Альтернатива", безпартійний, проживає в селі Ордо-Василівка Софіївського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "Опозиційний блок".

Передвиборна програма кандидата в народні депутати України

в одномандатному виборчому округу № 37 на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014року від

Політичноїпартії «Опозиційний блок»

Рижков Сергій Сергійович­

Україні потрібен мир

Шановні виборці!

Сьогодні наша держава опинилась в дуже важкій ситуації. І це вимагає від кожного з нас стійкості, відповідальності та сумлінного виконання своїх обов’язків. А від усіх разом єдності та спільної праці на користь України та рідного регіону.

Головні пріоритети моєї роботи як майбутнього народного депутата залишаються незмінними бо служать інтересам простих мешканців.

Насамперед, це – відстоювання інтересівтрудящих, забезпечення достойного життєвого рівня громадян, розвиток нашого регіону та його базових галузей, врятування та зміцнення національної економіки, посилення ролі й повноважень місцевих рад та забезпечення права місцевих громад самостійно розпоряджатися податками та зборами,підтримка соціальної та комунальної сфери міст та районів округа, збереження безкоштовної медичної допомоги й освіти.

Ми маємо стати єдиною, консолідованою та активною громадою, яку об’єднує не тільки територія, а й спільні цінності, плани та узгоджена робота по вирішенню проблем наших районів та міст.

Як майбутній народний депутат я зроблю все для вирішення головного питання яке стоїть сьогодні - консолідація всіх небайдужих громадян для досягнення миру, стабільності та відродження нашої держави.

У виборчому окрузі буду продовжувати роботу по наступним напрямкам:

Втілення сучасних екологічних технологій та розвиток системи охорони здоров’я.Буду домагатисяфінансуваннямобільних амбулаторій у сільських районах, ремонту медичних закладів, ФАПів і амбулаторій, оновлення автомобільного парку швидкої медичної допомоги, придбання нового медичного обладнання.

Розвиток житлово-комунального господарства та інфраструктури міст і сільських районів, передусім системи водопостачання.

Буду домагатисяпродовження робіт побурінню додаткових свердловин для забезпечення питною водою, організації нових та ремонту існуючих водоводів, встановлення фільтрів доочистки води, очищеннярусел річок та водоймищ та інше.

Розвиток освітніх та культурних закладів регіону.Відкриття додаткових груп у дитячих дошкільних навчальних закладах міст і районів.Організація навчально-виховних комплексів на базі існуючих шкіл.Ремонт та покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів, будинків культури, сільських бібліотек.

Я розраховую на вашу підтримку, шановні виборці. Я завжди захищатиму ваші інтереси.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org