Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Рижков Євген Миколайович

Рижков Євген Миколайович

Рижков Євген Миколайович

Одномандатний виборчий округ 35
Партія, що висунула Народна Партія
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 5923 від 02.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 141 від 03.08.2012
Відомості про кандидата народився 22 травня 1980 року в місті Нікополь Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ПП "Кадастр", член Народної Партії, проживає в місті Нікополь Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Народна Партія.

 

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата від Народної Партії

Рижкова Євгена Миколайовича

на виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року

Відповідальність – це та ціна, яку ми платимо за владу.

Уінстон Леонард Спенсер Черчіль.

Найважливішими напрямками своєї діяльності вважаю сприяння створенню такої держави, яка буде дійсно незалежною та демократичною. Кожен громадянин повинен бути соціально захищеним та пишатися своєю країною. У молоді повинна бути впевненість у завтрашньому дні. Наші батьки повинні бути спокійними за наше майбутнє і не бути залежними від політичних реформ. Вважаю, що діяльність депутата повинна бути направлена в першу чергу на користь виборця, і кожен виборець повинен мати вплив на свого депутата, щоб «народний обранець» дійсно виконував накази своїх виборців.

Зобов’язуюсь чесно та сумлінно виконувати накази своїх виборців. З честю представляти на державному рівні свою Батьківщину, своє рідне місто. На державному рівні сприяти та забезпечувати виконання програм, спрямованих на покращення якості життя народом України. Найбільш переважними є питання:

- з розвитку підприємницької діяльності – підтримка та пільги для початківців на державному рівні;

- з розвитку аграрного сектору – запровадження державних замовлень на продукцію з чесними закупівельними цінами та відродження селищ з повною інфраструктурою, створення привабливих умов життя, для формування нових робочих місць, для відродження села та повернення молоді;

- з розвитку медицини – поліпшення якості обслуговування за допомогою забезпечення медичних установ новітнім та сучасним устаткуванням, підвищення оплати праці лікарям та обслуговуючого персоналу, що приведе до безкоштовного обслуговування населення, що гарантується державою, забезпечення ФАПів необхідними засобами надання першої невідкладної допомоги та поширення мережі соціальних аптек з гарантованими державою цінами на ліки, поповнення та заміна автопарку машин невідкладної допомоги;

- з розвитку молоді та сім’ї – запровадження програм для підтримки молодих фахівців, їх працевлаштування, збільшення державних замовлень у вищі навчальні заклади, пільгове будівництво сучасного житла для молодих сімей, відновлення занедбаних та будівництво нових дитячих садків, з метою ліквідації багаторічних черг;

- з розвитку спорту – відновлення культури фізичного розвитку, агітація та пропаганда здорового способу життя, відродження та підтримка на державному рівні діяльності безкоштовних гуртків з фізичного та творчого розвитку.

У виборчому окрузі забезпечення:

- регулярних прийомів громадян та роботи постійного консультативного центру для звернення громадян з наданням правової та юридичної консультації фахівцями.

- допомоги у реалізації програми щодо будівництва об’їздного автошляху, що знизить навантаження з центральних магістралей міста.

- впровадження та контроль за виконанням програми щодо проведення очищення Каховського водосховища, оновлення системи водопостачання з поетапною реконструкцією усієї водопровідної мережі із заміною старих труб на екологічно безпечні; ремонт міських каналізаційних систем та проведення реконструкції очисних споруд; використання для очищення води нових, менш шкідливих коагулянтів.

- подання на рівні держави нашого міста, як привабливого для міжнародних проектів.

Життя ніколи не зміниться, якщо не докладати до цього зусиль. Докладемо зусиль разом – та змінимо своє життя.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org