Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Рижков Євген Миколайович

Рижков Євген Миколайович

Рижков Євген Миколайович
Одномандатний виборчий округ 35
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-20220 від 23.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1249 від 27.09.2014
Відомості про кандидата народився 22 травня 1980 року в місті Нікополь Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ПП "Кадастр", безпартійний, проживає в місті Нікополь Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма кандидата у депутати в одномандатному окрузі № 35

на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року

Рижкова Євгена Миколайовича

Найважливішими напрямками своєї діяльності вважаю: збереження миру та забезпечення цілісності України, відновлення економіки та соціальне забезпечення громадян. Кожен громадянин має право жити у мирній країні, бути впевненим у завтрашньому дні, бути соціально захищеним і не бути залежними від політичних реформ. Вважаю що діяльність депутата повинна бути направлена в першу чергу на створення такої держави, яка буде дійсно незалежною та демократичною.

Зобов’язуюсь чесно та сумлінно виконувати накази своїх виборців. З честю представляти на державному рівні свій округ, своїх виборців. Сприяти та забезпечувати виконання програм, спрямованих на покращення якості життя народу України. Найбільш переважними є питання:

Для збереження миру забезпечення цілісності України:

Відновлення та розвиток сучасної високотехнологічної та високопрофесіональної армії, здатної захищати свою країну.

Оновлення силових структур для боротьби із корупціїєю та просепаратиським настроєм.

Для відновлення економіки:

Підтримка євроінтеграційного курсу розвитку.

Розширення кола повноважень селищних, районих, міських та обласних рад.

Підтримка та пільги для підпиємців-початківців на державному рівні.

Запровадження державних замовлень на продукцію з чесними закупівельними цінами та відродження селищ з повною інфраструктурою.

Для соціального забезпечення громадян:

Визнання заслуг перед Відчизною, надання статусу «Учасника бойових дій» та соціальний захист осіб, що перебували в зоні АТО, а також членів сімей загиблих.

Запровадження та виконання програм для вимушених мігрантів з метою допомоги у їх соціальній, економічній та психологічній адаптації до нового місця перебування, що вимушені покинути місця проживання внаслідок тимчасової окупації Автономної Республіки Крим и м. Севастополь та обставин, пов’язаних з проведенням антитерористичної операції на території України

Відновлення соціального захисту сімей з дітьми для отримання допомоги при народженні дитини та по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Поліпшення якості медичного обслуговування, підвищення оплати праці лікарям та обслуговуючого персоналу, що приведе до безкоштовного обслуговування населення, що гарантується державою.

Запровадження програм для підтримки молодих фахівців, їх працевлаштування, збільшення державних замовлень у ВНЗ, пільгове будівництво сучасного житла для молодих сімей, відновлення занедбаних та будівництво нових дитячих садків, з метою ліквідації багаторічних черг.

Відновлення культури фізичного розвитку, агітація та пропаганда здорового способу життя, відродження та підтримка на державному рівні діяльності безкоштовних гуртків з фізичного та творчого розвитку.

У виборчому окрузі забезпечення:

Регулярних прийомів громадян та роботи постійного консультативного центру для звернення громадян з наданням правової та юридичної консультації фахівцями.

Допомоги у реалізації програми щодо будівництва об’їзного автошляху, що знизить навантаження з центральних магістралей міста Нікополь.

Впровадження та контроль за виконанням програм щодо: проведення очищення Каховського водосховища, оновлення системи водопостачання з поетапною реконструкцією усієї водопровідної мережі із заміною старих труб на екологічно безпечні; ремонт міських та районних каналізаційних систем, проведення реконструкції очисних споруд; використання для очищення води нових, менш шкідливих коагулянтів; для мешканців району що не мають централізованого водопостачання його встановлення.

Розробка програми по забезпеченню віддалених населених пунктів округу системною організацією виїзної торгівлі медикаментами.

Формування системи моніторингу екологічного стану промислових підприємств у окрузі № 35 для забезпечення контролю та налогодження екологічного стану.

Подання на рівні держави нашого округу, як привабливого для міжнародних проектів.

Життя ніколи не зміниться, якщо не докладати до цього зусиль. Докладемо зусиль разом – та змінимо своє життя.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org