Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Романов Валерій Петрович

Романов Валерій Петрович

Романов Валерій Петрович
Одномандатний виборчий округ 32
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-19479 від 22.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1604 від 09.10.2014
Відомості про кандидата народився 28 червня 1955 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

РОМАНОВА ВАЛЕРІЯ ПЕТРОВИЧА,

КАНДИДАТА у НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ,

в ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ № 32

ВЛАДА ДЛЯ НАРОДУ, А НЕ НАРОД ДЛЯ ВЛАДИ!

Я, РОМАНОВ ВАЛЕРІЙ ПЕТРОВИЧ, майор запасу, член РАДИ ГО «ЄВРОМАЙДАН -КРИВИЙ РІГ», безпартійний, ідучи на позачергові вибори народних депутатів УКРАЇНИ, чітко усвідомлюю, що вибори проходять у тяжкий для УКРАЇНИ час, я як активний учасник криворізького МАЙДАНУ з листопада 2013 р., відстоюючи прагнення до миру, державну незалежність УКРАЇНИ та продовжуючи боротьбу проти рудиментів режиму Януковича, пропоную виборцям САКСАГАНСЬКОГО та  ДОВГИНЦІВСЬКОГО районів м. Кривого Рогу наступну програму своїх дій в українському парламенті. 

Ми, українці, незалежно від нашого етнічного походження, є єдиним  народом, що  має живу душу та невмирущий дух. Ми нація миру, але МИ завжди готові боронити свою землю та свободу. Тому необхідно будувати армію, яка повинна бути взірцем єдності, відваги та досвіду; армію, якою будуть керувати українські патріоти; армію, де рядовий та генерал будуть турбуватися про ВІТЧИЗНУ, а не про свої кишені; армію, де кожний військовий начальник відповідає за прийняті рішення, де життя, здоров'я, честь, гідність, безпека військовослужбовців будуть визнаватися найвищою цінністю, де кожна народна копійка використовується на потреби армії, а не генералів. Тому першим моїм законопроектом буде реформування Українського війська. Беручи за  основу досвід Українського козацтва та найкращих армій світу, використовуючи сучасне військове оснащення, зброю, техніку, новітню тактику та стратегію, побудувати сучасні Збройні сили України.

Буду відстоювати децентралізацію влади та податків; повернення територіальним громадам районів в місті власності на землю, природні ресурси, житловий фонд, заклади культури, освіти, соціального обслуговування, комунальної власності, нерухоме і рухоме майно; право територіальних громад на пряму чи через свої представницькі органи призначати керівників закладів культури, освіти, спорту, соціального обслуговування, комунальних підприємств; отримання територіальними громадами правового статусу, з подальшою реєстрацією; створення самостійних закладів культури, освіти, спорту та благодійних фондів для їх підтримки.

Обстоюватиму створення привабливих робочих місць; питання гарантованого робочого місця для випускників середніх, вищих професійних навчальних закладів, вузів; гарантовану підтримка молодих науковців; звільнення малого та середнього бізнесу від «кріпацтва» фінансово-промислових груп, справедливого податку на землю.

Буду добиватися, щоб Уряд УКРАЇНИ виконував усі судові рішення відносно чорнобильців, афганців, дітей війни; юцювати притягнення членів  до зміни конституційного ладу, територіальної зміни ромад слугогування,миру, та відстоюваючискасування недоторканності Президента, депутатів, суддів; люстрації посадовців в органах державної та місцевої влади які заплямували себе зв’язками з режимом Януковича, створювали умови для свавілля, корупції, ворожого ставлення до людей, створювали загони «тітушок». 

Боротимусь за справедливу пенсійну систему; гідну підтримку інвалідів, сімей з дітьми; відновлення поваги до вчителя, лікаря; створення справедливих умов діяльності суб’єктів у комунальній сфері; введення страхової медицині; адаптацію українського антикорупційного законодавства з європейським.

Внесу законопроекти щодо виборності суддів у районах, керівників муніципальної міліції, прокурорів; скасування обласних та районних державних адміністрацій; введення уповноважених з прав людини у кожній області; заборону пені за комунальні послуги; скасування офшорів; націоналізації стратегічних галузей економіки.

Шановні виборці! Разом ми подолаємо усі негаразди, здобудемо ПЕРЕМОГУ, та будемо жити у єдиній, вільній та незалежній УКРАЇНІ! Не будьмо байдужими! Адже наше майбутнє, майбутнє наших дітей, онуків залежить від нашого сьогодення!

СЛАВА УКРАЇНІ!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org