Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Розбіжності у передвиборчих програмах та інформації про кандидатів

Розбіжності у передвиборчих програмах та інформації про кандидатів

Розбіжності у передвиборчих програмах та інформації про кандидатів

Інформація про кандидатів містить розбіжності у передвиборчих програмах. Запозичені гасла, місця народження, і навіть стать.

На сайті ЦВК у відомостях про кандидата в народні депутати Гладченко Віталія Михайловича зазначена інформація про те, що він є уродженцем села Видвиженець Новомосковського району Дніпропетровської області.

У своїй передвиборчій програмі кандидат пише «Я йду на вибори народних депутатів України по 37 округу рідних для мене місць. Тут я народився, виріс, живу та працюю зараз, і як ніхто інший добре знаю всі проблеми цих районів».

ОВО №37 включає в себе частину Інгулецького і частину Тернівського районів міста Кривого Рогу, Апостолівський, Криворізький, Софіївський та Широківський райони. Новомосковський район входить до округу № 38.

Кандидат у народні депутати Цуркан Олег Валерійович (ОВО №37) зареєстрований як самовисуванець. Є членом Соціалістичної партії України, яка не бере участь у виборчих перегонах. У своїй передвиборчій програмі О.Цуркан використовує гасло «Людина-понад усе». Це гасло зазначене на сайті Соціалістичної партії, також ним користується Блок лівих сил, кандидати від якого балотуються в народні депутати України.  

Виборчі програми кандидатів ОВО №33, які оприлюднені на сайті ЦВК, містять друкарські помилки та копіпаст. Це призводить до комічнихситуацій: невизначеність статевої приналежності кандидатів, спотворений текст, який унеможливлює нормальне сприйняття викладених тезів.

Так, передвиборча програма кандидата Авраменко Лілії Володимирівни(Політична партія "Опозиційний блок"), написана від чоловічого роду: "Я впевнений, що вся діяльність народного депутата повинна бути прозорою та знаходитись під постійним контролем" - наголошує кандидат у першому абзаці своєї програми.

Передвиборча програма Усова Костянтина Глібовича (Партія «Блок Петра Порошенка») є  текстом без пробілів, із "поламаним" форматуванням та незрозумілим поділом на абзаци.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org