Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Розгорнута агітація та не невиконані обіцянки кандидата

Розгорнута агітація та не невиконані обіцянки кандидата

Розгорнута агітація та не невиконані обіцянки кандидата

У виборчому окрузі №37 агітують в наметах та організовують акції. Значно збільшується і кількість зовнішньої агітації. А діючий нардеп-регіонал досі не може виконати давніх обіцянок.

З 6 жовтня в м. Апостолове, що відноситься до виборчого округу №37 (Центр: місто Кривий Ріг
ОВО включає: частина Інгулецького, частина Тернівського районів міста Кривого Рогу, Апостолівський, Криворізький, Софіївський, Широківський райони) почала активно розгортатися агітація у наметах. Першими стартувала партія А. Гриценка «Громадська позиція». Поряд з ними встановила намет Радикальна партія Олега Ляшка. Також, свою роботу ведуть агітатори наметів ВО «Свобода» та партії «Опозиційний блок».

Розміщені білборди з агітаційною інформацією партії «Блок П. Порошенка», «Громадської позиції» А. Гриценка, партії А. Яценюка «Народний фронт». Серед мажоритарників активність проявляє Олексій Мудрий («Блок П. Порошенка»), Дмитро Гурєєв («Сильна Україна») та Андрій Папуча (самовисування, раніше не балотувався).  

Так білборди О.Мудрого вже зіпсовані жовтою фарбою.

Згідно ч. 25 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: псування білбордів та сітілайтів можна кваліфікувати як порушення виборчого права (перешкоджання реалізації виборчого права суб’єктом виборчого процесу).

О. Мудрий, директор, ПП Телерадіокомпанія «Атлант». З 2006-2010 рр. депутат районної ради, член Всеукраїнської партії пенсіонерів. На виборх до Верховної Ради України 2014 року висувається від «Блоку П. Порошенка» і є членом тієї ж партії.

А.Папуча переніс ряд зустрічей з виборцями через відсутність агітаційних матеріалів. Зустрічі планувалися у с. Володимирівка, м.Апостолове та в інших населених пунктах в основному в учбових закладах (школах).  

Нагадуємо, що відповідно до ст. 74 п. 4 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: Забороняється проведення агітаційних заходів, розповсюдження передвиборних агітаційних матеріалів, демонстрація агітаційних фільмів чи кліпів, розповсюдження виборчих листівок, плакатів, інших друкованих агітаційних матеріалів чи друкованих видань, у яких розміщено матеріали передвиборної агітації, публічні заклики голосувати за чи не голосувати за партії - суб’єктів виборчого процесу, кандидатів у депутати в одномандатному окрузі або публічна оцінка діяльності цих партій чи кандидатів у депутати під час проведення заходів, організованих органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування, державними чи комунальними підприємствами, закладами, установами, організаціями.

Кандидат Дмитро Зубрій (політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина") в рамках своєї агітаційної кампанії проводить зустрічі з виборцями. Д.Зубрій організував конкурс серед шкіл Широківського району - «Єдина, сильна, вільна Україна». 06 жовтня у РБК «Сучасник» м. Апостолове,  стартував фінал конкурсу, переможці якого отримають цінні подарунки. Також, кандидат подарував нові футбольні форми команді "УКРАЇНА" с. Михайло-Заводське Апостолівського району, та команді "Юкон-Спорт" с. Девладове Софіївського району. Був ініціатором акції фарбування в синьо-жовтий колір мостів, а саме на в’їзді в м. Апостолове та с. Перше Травня. В акції брала участь в основному молодь. Також Д.Зубрій бере участь у волонтерській діяльності і повідомляє про це у соціальних мережах (https://vk.com/club71136940). На цій же сторінці в vk містяться елементи чорного піару на опонентів, зокрема на Дмитра Шпенова – кандидата по виборчому округу №37 (самовисування) (https://vk.com/club71136940?z=photo234685159_339794394%2Fwall-71136940_387)

Як відомо, Д.Зубрій депутат районної ради, начальник відділу збуту, фермерського господарства "Овен", член Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина".

Репутацію Д.Шпенова в окрузі псує випадок з минулих виборів. Під час виборчої кампанії 2012 року, коли Д.Шпенов балотувався у депутати по цьому ж округу, його представники на зустрічі з виборцями пообіцяли подарувати одній зі шкіл м. Апостолового ноутбук та проектор, але й досі не подарували. До речі,  під час Парлементських виборів 2012 року довіреною особою Д.Шпенова був нинішній кандидат Д. Гурєєв, який раніше не балотувався.

Д.Шпенов член депутатської фракції Партії Регіонів у Верховній Раді України. Обраний по виборчому оукругу № 37 у 2012 році.

 


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org