Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » Розподіл посад окружних виборчих комісій

Розподіл посад окружних виборчих комісій

Розподіл посад окружних виборчих комісій

ІНФОРМАЦІЯ ЗА ДАНИМИ ПЕРШОГО ПОДАННЯ ДО ЦВК

За даними, отриманими з сайту Центральної виборчої комісії, нами складено зведену таблицю складів окружних виборчих комісій Дніпропетровської області. Метою аналізу було встановлення розподілу посад окружних виборчих комісій особами, поданими від кандидатів у Президенти України. Для аналізу будувались таблиці співвідношень для різних пар показників первинної зведеної таблиці. В якості засобу відображення кінцевого результату нами обрані стовпчаті діаграми. Весь цикл аналітичних робіт виконувався за допомогою програмного середовища R.

Першим кроком була перевірка адекватності даних - відсутності орфографічних помилок, одноманітності заповнення текстових полів зведеної таблиці, відсутності пропущених значень та ін. Графік, отриманий з контрольної таблиці виглядає наступним чином:

Рисунок вказує на адекватність даних - у нашій вибірці відсутні дубльовані записи та неправильні назви посад у складі окружних виборчих комісій.

Наступним кроком ми зробили таблицю співвідношень для показників "округ"-"кандидат" для візуалізації осіб підтримки кандидатів по різних виборчих округах. Візуалізація таблиці представлена нижче.

Приведений вище рисунок наглядно відображує стан презентованості кандидатів по різних виборчих округах. У нашій зведеній таблиці і, відповідно, в результатах аналізу, відсутні прізвища Андрія Гриненка та Валерія Коновалюка. На час отримання даних з сайту Центральної виборчої комісії - від цих кандидатів не було подано до складу комісій жодної особи. Як видно з графіку - Рената Кузьмина представляє лише одна особа.

На заключному кроці ми визначили розподіл посад між представниками кандидатів. Результат представлений на рисунку нижче.

Як видно з рисунку - представникам деяких із кандидатів дісталось більше керівних посад. Загалом, можна виділити кандидатів, представникі яких отрималі "забагато" (у порівнянні з іншими) керівних посад: Бойко, Саранов та Тимошенко.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org