Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Рубан Інна Іванівна

Рубан Інна Іванівна

Рубан Інна Іванівна
Одномандатний виборчий округ 32
Висування ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-21588 від 24.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1229 від 27.09.2014
Відомості про кандидата народилася 20 жовтня 1963 року в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, керуюча, філія АБ "Південний", безпартійнa, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".

Рубан

Інна Іванівна

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

КАНДИДАТА В ДЕПУТАТИ  ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

ВІД  ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 32

Як кандидат у народні депутати України, яку висунула політична партія «Блок Петра Порошенка», я підтримую мирний план Президента та його ініціативи щодо всебічного та кардинального реформування країни. Готова докласти всі свої  знання, досвід, уміння та сили для її реалізації.

Жити вільно!

Тільки вільна людина може реально і в повну силу використовувати свій потенціал для самореалізаціях в роботі, приватному та суспільному  житті. Для цього потрібна ціла низка змін в політичній системі.  До влади мають йти люди, які будуть служити громадам і державі. Підтримую і  схвалюю завдання  децентралізації влади. Повноваження, відповідальність і доходи місцевих органів влади повинні бути значно збільшені. Велике промислове місто Кривий Ріг дуже давно потребує таких рішень.

Необхідно об’єднати всіх громадян України навколо справжніх цінностей: ліквідація корупції, захист і побудова справедливої, успішної і соціально відповідальної країни.

Підтримую можливість вільно подорожувати Європою і ведення безвізового режиму з країнами ЄС. В країні повинні бути європейські стандарти. Це – нове життя українців.

Нова Верховна Рада повинна реалізувати в країні не тільки права людини, а й головне право – бути Людиною.

Жити безбідно!

Країні потрібна нова індустріалізація - будівництво нових або реконструкція існуючих заводів. Кривий Ріг має відновити свою славу міста – індустріального велетня України.

Кожна працездатна людина України повинна мати гідну роботу, яка йому до душі. Отримувати за свою роботу гідну оплату праці, яка  дозволяє добре жити йому і його сім’ї. Для цього в Україні і на Дніпропетровщині є всі ресурси. Кожен повинен мати право на успіх і особисте щастя.

Держава повинна підтримувати існуючи та заохочувати нові форми бізнесу. Зокрема, в Кривому Розі має бути впроваджений промисловий туризм.

Жити чесно !

Система влади повинна стати такою, щоб не було спокуси корупцією, головними якостями керівників була б фаховість, відповідальність та патріотизм. Тому у Кривому Розі треба негайно провести місцеві вибори до районних і місцевої ради, щоб не загубити  здобутки Революції Гідності.

Жити в безпеці!
В сучасному світі реальним суверенітетом користуються лише країни, здатні захистити свій державний суверенітет і територіальну цілісність. Ніякі об’єднання не гарантують нам безпеку без боєздатної армії. Її необхідно заново проектувати і будувати.

Окрім безпеки військової, є безпека екологічна. Для моєї рідної Дніпропетровщини (зокрема, Криворіжжя) це дуже важлива задача. Тому в мене є  комплексна екологічна програма щодо зменшення шкідливих викидів у навколишнє середовище металургійними велетнями.

Головним результатом нашої діяльності буде підвищення якості життя громадян, комфортності проживання в містах і районах Кривого Рогу і області та створення сприятливих умов для розвитку бізнесу, економіки та притоку інвестицій.

 Підтримую Президента П. Порошенка в бажанні втілити свої принципи жити по новому в складі нової Верховної Ради і розбудовувати, захищати, зцілювати і укріпляти Українську Державу – вільну і незалежну економічно, енергетично і духовно.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org