Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Рублевський Сергій Петрович

Рублевський Сергій Петрович

Рублевський Сергій Петрович

Одномандатний виборчий округ 38
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 6796 від 04.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 211 від 08.08.2012
Відомості про кандидата народився 8 лютого 1982 року в селі Миколаївка Новомосковського району Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, приватний підприємець, безпартійний, проживає в селі Миколаївка Новомосковського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборча програма

кандидата в народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі №38

Рублевського Сергія Петровича

Найближчі роки роботи українського парламенту будуть визначатися прийняттям і втіленням в життя законів, розробка яких вимагає від депутатів найвищого професіоналізму перш за все в області юриспруденції, а також досвід у вирішенні проблем пенсіонерів, інвалідів, ветеранів, чорнобильців. Саме ці знання та професійний досвід дозволяють мені претендувати на мандат депутата Верховної Ради України.

Основні завдання сьогоднішнього дня 

Створити умови для залучення інвестицій для розвитку ділової активності, створення нових робочих місць при жорсткому контролі з боку держави (в першу чергу слід знайти кошти для реконструкції і переозброєння промислових підприємств, будівництва нових і реконструкції існуючих автодоріг). Безробіття в нашому регіоні повиннj стати нижче, ніж в цілому по країні.

Рішуче виправити помилки, допущені в ході приватизації, щоб швидше стали на ноги непрацюючі підприємства.

Пожвавити житлове будівництво за допомогою системи іпотечного кредитування, розстрочок, пільг, роботи із забезпечення житлом офіцерів, які йдуть у запас або у відставку. Кредити повинні бути доступними і довгостроковими.

Відкрити безкоштовні юридичні консультації у всіх районах мого виборчого округу для захисту населення від несправедливого тиску чиновників.

Переглянути систему розподілу пільг. Відновити пільги для пенсіонерів, інвалідів, ветеранів, чорнобильців за рахунок скасування пільг для чиновників, міністрів, депутатів усіх рівнів.

Домагатися виділення коштів на будівництво нових шкіл, дитячих садків і медичних установ.

Відновити втрачену мережу безкоштовних спортивно-технічних секцій, особливо за місцем проживання, відвернути дітей і підлітків від наркотиків і криміналу. Контроль над якістю транспортного обслуговування жителів, забезпечення ритмічної і більш інтенсивної роботи автобусних маршрутів.

Що буде зроблено

Буде скорочено апарат управління адміністрацій міст, а керівники будуть нести персональну відповідальність за результат роботи кожного чиновника.

Пільги депутатів і чиновників будуть скасовані, а вивільнені кошти будуть розподілені між незахищеними верствами населення.

Оновлення керівних кадрів відбудеться в основному на конкурсній основі, в тому числі за рахунок залучення молодих спеціалістів.

Контроль над цільовим використанням коштів бюджету та позабюджетних фондів (пенсійного, зайнятості, медичного страхування, дорожнього і т.д.) стане жорстким і систематичним.

Зросте ефективність роботи правоохоронних органів з усіма видами злочинності і особливо з корупцією і незаконним обігом наркотиків.

Відповідальність за шкоду, завдану природі, посилиться, буде покладено край безконтрольним викидам в атмосферу.

Я як народний депутат буду щомісяця відвідувати райони і міста мого виборчого округу, щоб особисто контролювати роботу мерів міст і голів районів. Буде введена практика спільних засідань народного депутата і місцевої виконавчої влади для вирішення всіх наболілих питань на місці.

Керуючись цією програмою, принципами, викладеними у ній, я маю намір, у разі обрання мене депутатом, захищати у вищому законодавчому органі країни інтереси округу, його трудівників, пенсіонерів, ветеранів, інвалідів, чорнобильців.

Я добре уявляю коло проблем місцевого значення - опалення житлових приміщень, освітлення території, ремонт і реконструкція старого житла, скасування пільг чиновників і багато чого іншого – але без прийняття нових і якісних законів у Верховній Раді, не можуть бути вирішені і місцеві проблеми, які я буду вирішувати як індивідуально, так і через місцеві органи самоврядування.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org