Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Руденко Ігор Іванович

Руденко Ігор Іванович

Руденко Ігор Іванович
Одномандатний виборчий округ 25
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-19038 від 20.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1120 від 24.09.2014
Відомості про кандидата народився 20 серпня 1968 року в місті Череповець Вологодської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, перший заступник генерального директора, ДП "ДЕВЗ", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

ПРОГРАМА

Кандидата у народні депутати України

по одномандатному виборчому окрузі № 25 позачергових виборах

народних депутатів України 26 жовтня 2014 року

Руденко Ігоря Івановича:

1. Підготував та буду ініціювати наступні законопроекти:

- Закон України «Про модернізацію Збройних Сил України, збільшення втричі витрат Державного бюджету на військові потреби», де в тому числі збираюсь передбачити 100 % переозброєння новітньою зброєю, збільшити заробітну платню військовим, гарантувати повне забезпечення житлом всього офіцерського складу ЗСУ, та інше.

- ЗУ «Про націоналізацію всієї енергетичної галузі», де збираюсь передбачити повернення державі всіх електростанцій, електромереж тощо, також обмежити прибуток енерго виробників до 20%, що не зменшить надходження в Державний бюджет, але зменшить вартість кіловат години для населення більше ніж в два рази, а для виробників в чотири рази, та інше.

- Задіяти можливості Державного бюджету для рятування річки Дніпро від кінцевого занедбання. Прийняти ЗУ, де передбачити відповідальних за це, передбачити всі дії технічного, хімічного, біологічного, бактеріального впливу на очищення головної водної артерії України.

- ЗУ «Про обмеження податків з підприємців та підприємств», де передбачити максимальний податок на прибуток до 20 % , податок з обороту до 3%, податок з фізичної особи до 10 %, обов’язкове соцстрахування до 10 % з фізичної особи, заборонити нарахування на фонд заробітної платні, заборонити податок на додану вартість, заборонити підвищувати акцизний збір на 10 років.

- ЗУ «Про відміну пенсійної та медичної реформи Януковича-Азарова» . Поновити вік виходу на пенсію чоловікам до 60 років, жінкам до 55 років, стаж рахувати як і раніше згідно трудових книжок та довідок роботодавця, відповідальність за несплату соціальних внесків покладати на роботодавців, визнати що несплата роботодавцем соціальних внесків не впливає на стаж і розмір пенсії. Підвищити мінімальну пенсію до двох прожиткових мінімумів та прийняти її  співвідношення до максимальної пенсії, як 1:3. Заборонити спеціальні та персональні пенсії, крім Президента та Голови Верховної Ради.

- ЗУ «Про відповідальних та відповідальність за люстрацію в країні», де ввести поняття районного, міського, обласного, загальнонаціонального люстраційного комітету, 2/3 яких повинні складати активісти Євромайдану з відповідним досвідом, фахом, без судимостей, а 1/3 – фахівці з Євросоюзу за пропозицією Ради Європи.

- ЗУ «Про гарантію соціального житла» , де передбачити витрати Державного бюджету на житлове будівництво, безкоштовно надавати житло родинам з більше ніж двома неповнолітніми дітьми, будівництво здійснюють підприємства – резиденти України,  розподіл житла здійснюють місцеві органи самоврядування, контролюють їх люстраційні комітети.

- ЗУ «Про заборону трейдерів по сільськогосподарської продукції України», де передбачити заснування регіональних фондових бірж Державою, без передачі їх повноважень приватним особам, з прямим доступом цих бірж до міжнародних ринків збуту сільськогосподарської продукції, обмежити прибуток державних бірж за послуги до 5 %, та інше.

- ЗУ «Про розвиток українського села», де передбачити середньострокове  кредитування малих та середніх фермерських господарств державними банками до 8 % річних з урахуванням інфляції, передбачити державні іпотечні кредити селянам до 50 років з 10 % кредитною ставкою за весь кредит. Витрати Державного бюджету на поновлення інфраструктури села ( дороги, лікарні, школи, магазини, клуби відпочинку, спортивні клуби та секції), та інше.

2. Для округу та рідного міста планую:

- Добитися виділення коштів з Державного бюджету на добудівництво першої черги Дніпропетровського Метрополітену, від житлового масиву Парус до житлового масиву Перемога та будівництва другої черги будівництва Дніпропетровського Метрополітену від житлового масиву Тополя до житлового масиву Лівобережжя.

- Постійно здійснювати депутатський контроль над використанням коштів місцевого бюджету на ремонт доріг у Дніпропетровську. Сприяти декорупціонізації цих витрат.

- Зобов’язати місцеві органи самоврядування до негайного проведення капітальних ремонтів фасадів будинків центральної частини міста,  спорудження на фасадах меморіальних  дощок з портретами видатних людей минулого, які там мешкали. Масове розміщення в місті лавок,  урн, ліхтарів Європейського зразку. © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org