Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Руденко Олександр Олександрович

Руденко Олександр Олександрович

Руденко Олександр Олександрович

Одномандатний виборчий округ 25
Партія, що висунула Комуністична партія України
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 5405 від 31.07.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 136 від 03.08.2012
Відомості про кандидата народився 2 жовтня 1947 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, начальник випробувальної станції, ДП "ВО Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова", член Комуністичної партії України, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Комуністична партія України.

 

Руденко Олександр ОлександровичПередвиборна програма  

кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №25  

Руденка Олександра Олександровича

Шановні виборці! Дорогі земляки!

Сьогодні Україну роздирають протиріччя – правові, політичні, економічні, суспільні. Все більшою стає дистанція між багатими і бідними. Знецінюються такі поняття, як честь, мораль, виховання, власна історія, інтелектуальні багатства. Водночас зростає корумпованість, беззаконня. Знижується життєвий рівень трудящих. Різко упав престиж армії, правоохоронних органів. Під загрозою здоров¢я нації і безпека держави. Україна стоїть на роздоріжжі: або нарешті стати сильною державою, або остаточно скотитися в сировинний придаток  розвинутих країн.

Я вибираю ідею сильної розвинутої України. Приклад є – це Росія.

Ми створимо сильну і щасливу Україну з розмаїттям робочих місць,  достойними зарплатами, високим рівнем життя і культури.

Ми – це когорта українських патріотів і однодумців, для яких доля нашої держави уже давно стала програмою власного життя.

1.      Здійснювати суворий контроль за дотриманням екологічних норм на промислових підприємствах міста. Відрахування на захист і відновлення екології не менше 10 % від прибутку.

2.      Здійснювати суворий контроль за виконанням законодавства  України про захист прибережних зон і забезпечення повноцінного доступу жителів до водоймищ.

3.      Не допустити скорочення приміських і пасажирських залізничних маршрутів і підвищення вартості проїзду.

4.      Добитися збільшення робочих місць на підприємствах міста за рахунок збільшення завантаження підприємств.

5.      Добитися забезпечення першим робочим місцем випускників Вузів і технікумів.

6.      Здійснювати контроль за своєчасним вивозом сміття. Не допускати утворення стихійних звалищ в житлових масивах. 

7.      Організувати суворий контроль за умовами проживання та харчування в Червоногвардійському районному будинку соціально-незахищених громадян. 

8.      Здійснювати контроль за якістю і вартістю послуг, що надаються комунальними службами.  Добиватися справедливих і обгрунтованих тарифів.

9.      Добиватися заборони продажу алкогольних напоїв і тютюнових виробів поблизу учбових закладів.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org