Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Рязанцев Іван Михайлович

Рязанцев Іван Михайлович

Рязанцев Іван Михайлович
Одномандатний виборчий округ 40
Висування політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-18465 від 18.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1089 від 23.09.2014
Відомості про кандидата народився 20 сiчня 1964 року в станиці Тбіліська Тбіліського району Краснодарського краю, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ПП "Укррічбуд", член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в селі Виводове Томаківського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ

ВІД ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»

ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ №40

Я, Рязанцев Іван Михайлович, усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським  народом і ВО «Батьківщина», яка висунула мене кандидатом у народні депутати України, беру на себе такі зобов`язання:

1. Вступити до фракції ВО «Батьківщина» у Верховній Раді України VIII скликання та не виходити з неї протягом дії мандату, наданого мені виборцем.

2. Голосувати лише особисто.

3. Особисто голосувати за закони, спрямовані на виконання Передвиборної програми ВО «Батьківщина».

4. Дбати про свою людську і політичну репутацію, публікувати у ЗМІ регулярно, раз на рік, свою декларацію про доходи та видатки. 

У разі невиконання цих зобов’язань присягаюся написати заяву про складання депутатських повноважень.

Я йду у депутати, щоб сприяти встановленню принципів, які запропонувала ВО «Батьківщина»: Справедлива держава, Чесна влада, Гідне життя. 

Людина має отримувати зарплату, яка відповідає сучасним потребам: прожитковий мінімум і мінімальна заробітна плата будуть доведені до 2400 грн., зарплата бюджетної сфери буде збільшена щонайменше вдвічі.

Будуть встановлені однакові правила нарахування пенсій для всіх та скасовані спеціальні пенсії. Її розмір буде залежати від трьох чинників: трудового стажу, умов праці та заробітку. 

Ми гарантуємо усім доступність до якісної, сучасної освіти, встановимо законом обсяг медичних послуг, які надаватимуться безкоштовно.

Ми  проведемо антикорупційну люстрацію – перевірку відповідності витрат і вартості майна чиновників задекларованим доходам. Нечесні будуть відповідати за законом.

Суд, прокуратура, міліція будуть захищати права людей, а не порушувати їх. Суддівський корпус буде тотально очищений. На посади суддів мають прийти  молоді, освічені громадяни.   

Я, як і всі мої однодумці по ВО «Батьківщина», зроблю все можливе для захисту української мови як основи державності. Я бачу Україну повноправним членом Європейської спільноти і працюватиму для цього.

Я добре знаю ті проблеми, що турбують жителів мого виборчого округу. Беру на себе зобов`язання перед своїми земляками домогтися:

1. Відродження виробництва, створення нових робочих місць; підвищення соціального

захисту людей з обмеженими можливостями, безробітних.

2. Гарантоване і достатнє фінансування медичної галузі для її постійного розвитку;

кардинальна реформа системи швидкої та невідкладної медичної допомоги; розвиток

страхової медицини, пільгове забезпечення інвалідів ліками; відновлення та організація на

місцях фельдшерсько-акушерських пунктів.

3.Зміцнення матеріальної бази закладів освіти та культури, спортивно-оздоровчих центрів; прийняття ряду програм, щодо обов’язкового працевлаштування випускників.4.Збереження фінансової допомоги і пільг при народженні дитини та по догляду за дитиною.

5. Поліпшення умов утримання дітей та дорослих у місцях позбавлення волі.

6.Збалансованість цінової політики, державного регулювання цін на товари і послуги.

7.Зменшення кількості та розміру податків; податкового тиску на малий і середній бізнес.

8.Захист вітчизняного товаровиробника, сприяння розвитку внутрішнього ринку.9.Сприяння впровадженню реформ на селі: застосування енерго та волого зберігаючих технологій при обробці земель; поєднання аграрного, промислового та фінансового секторів у ефективну господарську інфраструктуру; доступності кредитів; розвитку галузей рослинництва, тваринництва та їх кінцевої переробки.

10.Прийняття цільової програми розв’язання проблеми водопостачання в сільській місцевості.

11.Вирішення питання транспортного сполучення між населеними пунктами та реконструкції і ремонту доріг.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org