Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Рєзнік Костянтин Сергійович

Рєзнік Костянтин Сергійович

Рєзнік Костянтин Сергійович

Одномандатний виборчий округ 29
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 7049 від 06.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 211 від 08.08.2012
Відомості про кандидата народився 23 березня 1981 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора з безпеки руху і комерційній роботі, ВАТ "Дніпропетровське автотранспорте підприємство–11231", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборна програма кандидата в народні депутати України в одномандатному окрузі № 29

Рєзніка Костянтина Сергійовича

Моя стратегія – планування роботи інфраструктури міста таким чином, щоб залучені інвестиції працювали на жителів Дніпропетровська та створювали нові високооплачувані робочі місця.

Забезпечення належного рівня освіти в добре обладнаних школах - це мій пріоритет. Працівники освіти – інтелектуальний фонд нашого міста, на який має спиратися нова влада.

Зі мною Дніпропетровчани матимуть міцний соціальний захист, стабільні робочі місця, безпеку проживання та впевненість у майбутньому. Окрему увагу я буду приділяли тим, хто цього потребує - дітям, пенсіонерам та інвалідам. Моя мета – допомогати й захищати

Міцно буду затверджувати універсальні цінності – медичне обслуговування, освіту, соціальний захист населення.Головне – я знаю, як досягти поставлених цілей. Моя команда готова взяти відповідальність за майбутнє міста, розуміючи весь ступінь відповідальності, яку беремо на себе.

З приводу безробіття населення  та працевлаштування  молоді

Вирішення однієї з головних проблем – безробіття та масового виїзду молоді – є пріоритетним. Направлення бюджетних коштів на відновлення міської інфраструктури та благоустрій дасть змогу працевлаштувати досвідчених фахівців та сформувати замовлення міста на молодих спеціалістів. Робота по збільшенню робочих місць у місті та селищі.Своєчасна виплата заробітних плат,  дотації на проїзд пільговим категоріям городян, забезпечення доплати малозабезпеченим за рахунок інвесторів

Залучення інвестицій та розвиток міста, програма благоустрою та житттезабезпечення міста

Важлива стратегічна мета – залучення інвестицій у Дніпропетровськ. Вигідне розташування та потенціал міста сприятимуть притоку як вітчизняного капіталу, так і іноземних інвестицій.

Серед пріоритетних напрямків: розвиток промислової зони міста, побудова нових виробничих об‘єктів загальноукраїнського значення, відродження та модернізація легкої промисловості, розбудова інфраструктури (дороги, мости).

Незадовільний стан житлового фонду, зношеність комунікацій, аварійний стан водопровідних мереж та інші нагальні проблеми житомирян можливо розв’язати лише за умови належного фінансування програми благоустрою міста.

Окреме місце займає впровадження енергозберігаючих технологій, що дозволить скоротити витрати на комунальні послуги.

Соціальні напрямки

1. Забезпечення достойного рівня життя для незахищених верств населення.

2. Втілення програми соціального житла:вжиття додаткових заходів щодо соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, малозабезпечених, одиноких та непрацездатних людей, забезпечуючи функціонування реабілітаційного центру, пільговий проїзд у транспорті, надання безкоштовних обідів тощо.

Підприємництву – бути!

1. Спрощення процедури оформлення дозволів.

2. Надання пільг малому та середньому бізнесу при сплаті податків до місцевих бюджетів.

3. Створення дорадчої ради підприємців при міському голові.

4. Створення на базі ліквідованих підприємств промислової зони для розвитку малого та середнього бізнесу

Програма – Здорова нація

1. Сучасна медична апаратура у закладах охорони здоров’я.

2. Належне фінансування роботи дитячих секцій та гуртків.

3. Оснащення шкіл та дитячих садків новим обладнанням.

4. Створення в місті центру профілактики та лікування наркотичної та алкогольної залежності.

5. Належне фінансування медичної галузі та забезпечення гідної заробітної платні медичним працівникам.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org