Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Садовий Ігор Дмитрович

Садовий Ігор Дмитрович

Садовий Ігор Дмитрович

Одномандатний виборчий округ 24
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 9358 від 10.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 356 від 14.08.2012
Відомості про кандидата народився 11 квiтня 1958 року в селі Попелі Дрогобицького району Львівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник начальника, інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю у Дніпропетровській області, безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборча программа

кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 24

Садового Ігоря Дмитровича

За соціальну справедливість, сильну владу, за республіку!

Незалежній Україні 21 рік. Проте мало хто з нас має підґрунтя для гордості за державу. Демографічний колапс, стягуюча економіка, корупція, засилля олігархів, слабкість влади не дають можливості розбудовувати щасливу, вільну країну в інтересах людей. Задекларована в Конституції назва держави – Республіка («Спільна справа») лишається лише гаслом, бо насправді народ усунуто віх прийняття рішень. Терпіти це все годі. Я йду до Верховної Ради, щоб запропонувати :

У зовнішній політиці:

Докорінну зміну концепції зовнішньої політики. Україна проголошує курс на самостійну, самодостатню зовнішню політику, опираючись на власні сили, внутрішній ринок. Реалізація програми імпортозаміщення. Державна підтримка національного товаровиробника. Корпорації, що інвестують інші економіки, сплачують державі 75% від прибутків у вигляді податків. Вибір геополітичних і стратегічних партнерів здійснюється не з політичних уподобань  можновладців, а в інтересах народу, розвитку національної економіки.

У соціальній політиці

Перейти від моделі дешевої до моделі високотехнологічної, високо зарплатної робочої сили.

Запровадити рішучий комплекс дій, що перекриває доступ чиновників всіх рівнів до корупційних дій.

Реалізація державної програми поступового скорочення асоціального розриву в доходах між багатими і бідними. Соціальна справедливість – ця надія, що в усі віки плекалася поколіннями українців, має запрацювати в нашій державі.

Держава гарантує безоплатну освіту, забезпечуючи надійне бюджетне фінансування. Навчання не заради Болонського процесу, а для потреб національної економіки.

Забезпечення високоякісної медичної допомоги в закладах державної і комунальної власності. Всілякі нововведення і реформи – після всенародного оголошення експертних оцінок та розрахунків щодо доцільності. Рівень забезпечення лікарень – не нижче «Феофаніі». Можновладці лікуються за місцем проживання або власним коштом.

В сфері житлово-комунальних послуг – безкоштовна установка управляючими компаніями споживачам послуг приладів обліку. Оплачуються лише високоякісні та своєчасно надані послуги. Тарифи – на рівні частки в доходах сімей, що діють в Європі.

Будівництво соціального житла, всіляка підтримка молодих сімей в отриманні кредитів.

Відродити духовність. Гарантований доступ до культури і мистецтва, фізкультури і спорту.

В економіці

Подальше регулювання  малого та середнього бізнесу. Чиновник назавжди лишається

можливості втручатися в діяльність суб’єктів господарювання.

Втілення публічних електронних бюджетів для повного контролю та використання

державних коштів під наглядом громадськості.

В державотворенні

Поступова децентралізація влади,передача місцевим громадам повноважень і ресурсів, необхідних для їх життєзабезпечення.

Розробка та втілення програми розвитку регіонів. Політика вирівнювання та дотацій, що породжує споживацькі настрої, має змінитися на політику заохочення та спонукання наукової та господарюючих еліт регіонів до розвитку регіонів в інтересах країни, зменшення міграційних потоків.

Обмеження можливостей депутатів, їх недоторканості. Зменшення кількості депутатів, впровадження в Раді верхньої палати представників регіонів для більш повного урахування їх думок та інтересів.

Україна буде сильною, квітучою країною, де враховуються інтереси кожної людини, яку поважають в світі!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org