Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Салкоч Олексій Федорович

Салкоч Олексій Федорович

Салкоч Олексій Федорович

Одномандатний виборчий округ 38
Партія, що висунула ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 9167 від 10.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 310 від 13.08.2012
Відомості про кандидата народився 18 липня 1978 року в селі Почино-Софіївка Магдалинівського району Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, помічник-консультант народного депутата України, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО", проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО".

 

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України

від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО»

в одномандатному виборчому окрузі № 38

Салкоча Олексія Федоровича

Шановні земляки!

Я, Салкоч Олексій Федорович, кандидат у народні депутати України по виборчому округу №38 на виборах депутатів Верховної Ради України, хочу представити до вашої уваги свою програму.

Як людина, добре знайома з проблемами нашого округу, та як свідомий і небайдужий громадянин, я вважаю, що Верховна Рада України має бути прозорою та жити одним життям із всією країною, її робота має стати зрозумілою простим людям. Прозорість та зрозумілість полягають, насамперед, у тому, щоб не виникало запитань про те, на яку зарплату живе державний службовець. Влада має бути доступною, а контакт із можновладцями простою і доступною справою. Комфорт і добробут простої людини має стати головною метою існування влади.

Безробіття вбиває наші міста, селища і села. Ми потребуємо створення нових робочих місць. Тому, влада має щоденно піклуватися про захист інтересів і створення клімату максимального сприяння тим, хто дає роботу іншим.

Житлово-комунальне господарство може і повинно ставати цивілізованим і сучасним. Наші вулиці, з настанням ночі не мають поринати у темряву, тому ми маємо піклуватися про створення та підтримання у робочому стані мереж освітлення доріг.  Як народний депутат вважаю за першочергове ретельно контролювати місцеву владу відносно витрачання бюджетних коштів.

Вважаю за необхідне приділяти увагу розвиткові та функціонуванню громадського транспорту. Влада має дбати не лише про сполучення із обласним центром, а і, обов’язково, про розвиток сполучення між населеними пунктами всередині районів. Ціни на проїзд мають бути фіксованими. Влада повинна ремонтувати не лише шляхи обласного, а і міжселищного значення.

У двадцять першому столітті не має місця медицині століття позаминулого. Кожен має бути впевненим, що вчасна і кваліфікована допомога надійде у повному обсязі. Тому влада має забезпечити існуючі медичні заклади та розбудовувати мережу нових амбулаторій та ФАПів. Треба створити умови для наших лікарів. Побутові проблеми та безгрошів’я не мають відволікати їх від боротьби за здоров’я наших людей.

Треба подбати про нашу молодь. Наші діти, юнаки і дівчата мають отримати сучасну і якісну освіту. Ми маємо потурбуватися про добробут вчителів наших шкіл. А матеріально-технічне забезпечення наших шкіл треба довести до рівня шкіл у обласному центрі.

Здорова молодь – основа майбутніх успіхів України. Тому, ми повинні створити умови для розвитку фізкультури та спорту. Ми маємо створити і максимально підтримувати мережу спортивних секцій і клубів. Державі треба подбати, щоб заняття у цих клубах було безкоштовним, або максимально доступним. Так ми зможемо пропагувати у молодіжному середовищі здоровий спосіб життя та людські цінності найвищого ґатунку.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org