Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Самойленко Владислав Олександрович

Самойленко Владислав Олександрович

Самойленко Владислав Олександрович

Одномандатний виборчий округ 24
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 9400 від 10.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 322 від 13.08.2012
Відомості про кандидата народився 12 березня 1966 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, лікар-експерт, ТДВ "Альянс Україна", безпартійний, проживає в селі Олександрівка Криничанського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборча програма

кандидата в народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 24

Самойленка Владислава Олександровича

Я, лікар за фахом, прийняв рішення виставити свою кандидатуру кандидатом в депутати Верховної Ради України. Спонукало мене зробити цей крок негативне відношення до депутатів нинішнього складу Верховної Ради, які роками засідають сесійній залі, але, на превеликий жаль, зовсім відірвалися від бід та сподівань власного народу. Спілкуючись кожного дня з пацієнтами, я не можу не бачити людської зневіри до влади, апатії. Молодь п’є, курить, тікає від життя в інтернет або наркотики. Якщо влада декларує, що наша країна буде щасливою та заможною-то для початку повинна сама стати іншою.

У Верховну Раду я іду зі своїми проектами.

«Нормальна країна для нормальних людей».

В країні мають народжуватись діти і не зменшуватись населення. Має бути достойний рівень життя і перспективи.

Повинна бути справедливість.

Повинна бути віра і гордість за свою країну.

Всяка влада, яка моделює майбутнє країни по-іншому, ніколи не об’єднає зусиль народу для спільної праці.

Законодавчими актами, через рішення референдумів маємо змінити саму філософію буття. Замість ідеології узаконеного крадійства країні має бути запропонована  ідеологія праці.Законослухняний, чесний працівник краще бундючності багатія. Смітити грошима – поганий смак і немодно в Європі. Працювати – благородно. Життя людей, що не мають, що їсти, за що купити ліки – не менш вартісне, ніж інтереси купки обраних. Суворе і невідворотнє покарання за фінансові і економічні злочини, корупцію, наркоторгівлю. Якщо промисловець вкладає свої кошти в розвиток вітчизняної економіки – честь і преференції від держави. Якщо користується дешевою робочою силою українців, надрами та ресурсами, а інвестує в інші економіки – найвищі, як в Європі податки – до 75 %. Зекономлені кошти направляються на розвиток малого і середнього бізнесу. Йому – пільги, можливість отримати кредит, людські умови оренди. Скасування оподаткування сімейного бізнесу без використання найманої праці. Ніяких офшорів – вкладаємо в виробництво, скуповуємо патенти, розробляємо технології, економимо любі матеріали, працюємо багато, в праці – гордість і зміст. Державне замовлення для вузів на спеціалістів високотехнологічних галузей вітчизняної економіки, пошук, навчання за державний кошт талановитих дітей. Повоєнна Японія перемогла після американських бомбардувань з дуже простою національною ідеєю «Експорт або смерть».

Продовження реформ системи охорони здоров’я лише після досконального розгляду на сесії Верховної Ради результатів запровадження пілотних проектів реформи в деяких регіонах країни.

«Духовність. Виховання. Віра».

Нову країну ніколи не вибудують загнані, змордовані воріженьками люди, якими нас багато років бачила влада Ющенка. Нову країну з новим мисленням і новими порядками повинні будувати люди-переможці. Виховання людей, а особливо молоді, на позитиві. У нас багато звитяг. Шана героям давнини. Ми – нащадки покоління, що зламало хребет фашизму і звільнило Європу не в другій світовій війні, а в Великій Вітчизняній. Всі регіони – рівноправні, у всіх спільна домівка – Україна. Законодавча заборона розпалювання міжнаціональної, міжконфесійної ворожнечі. Неонацистські організації ганьблять країну в світі, мають бути поза законом.

«Держава людей».

Кількість чиновників на душу населення зменшується до рівня розвинених країн. Впровадження електронного документообігу та спілкування через Інтернет.

Любі пільги і виключення з митних, податкових правил і квот для фізичних і юридичних осіб скасовуються.

Голосування картками за всіх – карається як фальсифікація, відсутність на засіданнях сесії та в комітетах – прогул, за три без поважних причин – вчинення адміністративних дій згідно Трудового кодексу України. Депутатський імунітет скасовується тільки у випадку виникнення карної справи.

Врятуємо країну – врятуємось самі!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org