Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Самовисуванці агітують за «Блок Петра Порошенка»

Самовисуванці агітують за «Блок Петра Порошенка»

Самовисуванці агітують за «Блок Петра Порошенка»

Кандидати-самовисуванці з Дніпропетровщини, в своїх агітаційних матеріал використовують символіку схожу на символіку «Блоку П. Порошенка». Деякі відкрито заявляють про підтримку політичної сили.

Вадим Гетьман, кандидат-самовисуванець, що балотується по виборчому округу № 24 (Центр: місто Дніпропетровськ, Самарський район. ОВО включає: Індустріальний район, частина Самарського району міста Дніпропетровська виборчі дільниці), активно агітує за партію Блок Петра Порошенко. В обласному штабі партії повідомили, що у зазначеному окрузі немає представника Блоку П. Порошенка, тож, вони не проти аби люди віддали голоси саме за Вадима Гетьмана, а не за колишніх «регіоналів». Нагадаємо, на попередніх виборах до Верховної Ради, 2010 року, Вадим Гетьман балотувався від ВО «Батьківщина».

Подібна ситуація розгортається на виборчому окрузі № 27 (Центр: місто Дніпропетровськ, Жовтневий район
ОВО включає: Жовтневий район, частина Кіровського, частина Самарського районів міста Дніпропетровська) де «Блок П. Порошенка» також не має свого представника. Юрій Луценко (№2 у списку «Блоку П.Порошенка»), на прес-конференції у м. Дніпропетровську відкрито заявив: «Борис Філатов є нашою кандидатурою у 27 окрузі». Слід зазначити, що агітаційні матеріали Б.Філатова візуально нагадують  агітацію «Блоку П.Порошенка», але прямої агітації за політичну силу немає. Кандидат позиціонує себе як член команди Ігоря Коломойського, нинішнього очільника Дніпропетровської обласної держадміністрації.

Виборчий округ №35 (Центр: місто Нікополь. ОВО включає: міста Нікополь, Орджонікідзе, Нікопольський район) має кандидата від «Блоку П. Порошенка» - Сергія Пасхалова. С. Пасхалов заявляє, що його конкурент, самовисуванець Андрій Шипко, використовуючи символіку, схожу на символіку Боку Петра Порошенка, і тим самим «відтягує» в нього голоси виборців. Слід зазначити, що на ОВО №35 зареєстровано одразу два кандидати з прізвищем Шипко.

У виборчому окрузі №36 (Центр: місто Павлоград. ОВО включає: міста Павлоград, Першотравенськ, Тернівка, Павлоградський район) кандидат-самовисуванець Метелиця Іван Сергійович у всій зовнішній рекламі вказує себе кандидатом від партії "Блок П. Порошенка". Подробиці про політичні міграції І.Метелиця вже були зазначені у попередніх матеріалах ОПОРИ (http://oporaua.org/oblast/article/6274-dnipropetrovshchyna-mery-m-pavlograda-balotujutsja-do-verhovnoji-rady)© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org