Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Савенко Анатолій Степанович

Савенко Анатолій Степанович

Савенко Анатолій Степанович
Одномандатний виборчий округ 40
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-16467 від 12.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 938 від 15.09.2014
Відомості про кандидата народився 25 квiтня 1958 року в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Спрайс", безпартійний, проживає в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата у народні депутати України

по одномандатному виборчому округу № 40

САВЕНКА АНАТОЛІЯ СТЕПАНОВИЧА

Шановні виборці!

У своїй передвиборній програмі я виступаю за єдину, незалежну, демократичну Україну, державна політика якої будується на справжніх людських цінностях і спрямована на служіння народові.

Наша країна переживає скрутні часи. Але український народ довів, що є справжнім джерелом влади в країні і готовий відстоювати свою незалежність, цілісність, суверенітет та право на гідне життя. Наша держава має стати державою сильних громад, де більшість повноважень та ресурсів належать місцевим радам, а не центральному уряду.

Свою чесність, працелюбність, принциповість, по мірі своїх сил, я намагався віддати, як депутат Дніпродзержинської міської ради, з користю для людей. Тому, усвідомлюючи проблеми, бачу шляхи їх вирішення. Прагну змінити життя кожного мешканця виборчого округу та готовий боротися за інтереси людей, за гідне життя і добробут тих, хто вважає Україну своїм домом. Моя мета–процвітаюча, сильна країна. І у Верховній раді України я буду боротися за реалізацію цієї мети. Я буду відстоювати:

У сфері економіки:

Подолання кризи та створення умов для економічного зростання.

Досягнення максимального виробництва товарів українськими виробниками. Імпортуватись може лише те, що неможливо виробити в Україні.

Спрощення податкової системи для малого та середнього бізнесу, забезпечивши його вихід з тіні.

Забезпечення стабільності національної валюти без стрибків та різких коливань.

Зниження рівня безробіття за рахунок реалізації державних інвестиційних проектів

У сфері державної політики:

Чітко розмежувати функції державного управління і місцевого самоврядування, більшість завдань перекласти з державних органів на органи місцевої влади.

Проведення антикорупційної політики на всіх рівнях.

Проведення дієвого реформування армії, збільшення фінансування, підвищення матеріального забезпечення військовослужбовців.

Реформування правоохоронних органів. Європейська країна повинна надавати своїм громадянам повноцінний захист, а правоохоронні органи–забезпечувати порядок

У сільськогосподарській сфері:

Підтримка та розвиток аграрного виробництва шляхом запровадження правил ресурсного забезпечення виробників сільгосппродукції, надання пільгових довгострокових кредитів, підвищення закупівельних цін на молоко, м’ясо, продукцію рослинництва, збут продукції безпосередньо виробниками та створення умов з переробки–це те, що дасть змогу селянинові, нарешті, відчути себе господарем

Відтворення мережі сільської інфраструктури, тобто створення умов, за яких молодь не покидатиме село. Законодавчо створити систему пільг для молодих людей, які вирішили жити і працювати в селі

У соціальній сфері:

Збільшення мінімальної частки зарплати до рівня світових стандартів.

Розробка реальної системи оподаткування на розкіш.

Доведення розміру стипендії до рівня прожиткового мінімуму.

Проведення реформування системи охорони здоров’я із впровадженням бюджетно-страхової медицини, яка забезпечить якісне медичне обслуговування в лікувальних закладах усіх форм власності. Прискорення оснащення лікувальних закладів найсучаснішим медичним обладнанням та автомобілями швидкої допомоги, особливо в сільській місцевості.

Повернення пенсійного віку: для жінок–55 років, для чоловіків–60 років. Мінімальна пенсія має бути на рівні реального споживчого кошика.

Довести систему освіти до європейських стандартів

Шановні виборці!

З досвіду життя знаю, щоб досягти успішних результатів, необхідні однодумці–енергійні, налаштовані на активну роботу люди. Саме таких однодумців я шукаю серед Вас–виборців!

Намагатимусь і надалі тісно та постійно співпрацювати з виборцями, що допоможе мені глибше пізнати існуючі проблеми та знайти можливості їх вирішення шляхом захисту та збереження інтересів громадян. Це і стане головним показником ефективності моєї роботи в окрузі.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org