Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Сазонов Сергій Володимирович

Сазонов Сергій Володимирович

Сазонов Сергій Володимирович

Одномандатний виборчий округ 31
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 6995 від 06.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 211 від 08.08.2012
Відомості про кандидата народився 7 червня 1973 року в місті Дрезден, Німеччина, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня спеціальна, директор, ТОВ "Рем-Комплект", безпартійний, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборча програма

кандидата в народні депутати України

 по виборчому округу №31

Сазонова Сергія Володимировича 

Дорогі земляки, я – така ж людина, як і Ви. Знаю, як тут дається успіх і чим обертається для простих громадян не виважені рішення чиновників. В своєму житті я завжди керувався чесністю і порядністю. Мені ніколи не було байдуже, що про мене говорили люди і як вони ставляться до мене. Я дослухаюсь до думки своїх виборців і завжди відповідатимуть за свої слова і вчинки.

Я відкритий до спілкування, адже тільки так можна отримати справжню картину, котра відповідає діяльності. Моя стратегія розвитку будувалась на реальних запитах. Так само я планую працювати у Верховній раді. Я палкий патріот своєї країни. Держава твориться не в кабінетах, а в маленьких містах і селах, якщо забезпечити людям умови для праці, їх життя зміниться. Тому я – за всебічний розвиток місцевих громад. Це - головна теза моєї програми.

Заможна громада – заможна країна. Це єдиний дієвий спосіб подолати кризову ситуацію в державі.

Тому я відстоюватиму внесення змін до законодавства щодо забезпечення ефективної роботи місцевої влади і збільшення ролі громад у житті держави. А це означатиме: подолання безробіття, створення нових робочих місць, забезпечення достойної зарплатні, залучення інвестицій і наповнення місцевих бюджетів.

У нашому окрузі все тримається на плечах малого та середнього бізнесу тому я вважаю за необхідне покращити умови роботи приватних підприємців. А саме: зменшення податкового тиску для підприємців, створення комфортних умов для їх діяльності.

Соціальна політика – важливе питання, котре вимагає більш детального втручання. Потрібно прикласти максимум зусиль, аби зберегти школи і доступну освіту, забезпечити навчальні заклади новими технологіями та умовами для навчання: від повноцінного харчування до шкільних автобусів. Треба негайно покращити важке становище державних медичних закладів, аби забезпечити належне медичне обслуговування: сучасне обладнання, розвиток сімейної медицини, створення прийнятних умов для роботи молодих спеціалістів.

Наш округ є неблагополучним з екологічної точки зору. В моїй програмі обов’язковим пунктом є покращення ситуації: реконструкція очисних споруд, забезпечення населення якісною питною водою та централізоване прибирання сміття.

Усі тези програми базуються на реальній проблематиці нашого округу, проте вони є актуальними для всієї країни. Чи не найгостріше стоїть питання молодіжної політики.

Справа не тільки в занедбаній системі виховання, нестатку коштів і падінню рівня моральності в державі. Не надається належної уваги працевлаштованості молоді, впровадження стипендії, грантів, гарантоване державою надання першого робочого місця, будівництво доступного житла.

Я завжди опікувався спортивним виховуванням і створенням умов для заняття спортом, адже це запорука здорової нації. Тому розвиток спорту і організація дозвілля молоді має мати підтримку на державному рівні.

Впевнений, що виправдаю надії своїх виборців, адже наші відносини будуються на взаємній довірі та спільних інтересах.

Шановні виборці! Майбутнє України у ваших руках! Проявіть життєву мудрість і оберіть депутатів, які заслуговують Вашої довіри!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org