Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Сідович Володимир Володимирович

Сідович Володимир Володимирович

Сідович Володимир Володимирович

Одномандатний виборчий округ 36
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 5910 від 02.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 170 від 06.08.2012
Відомості про кандидата народився 2 грудня 1961 року в селі Левадки Павлоградського району Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора, приватне підприємство "Альков-Стиль", безпартійний, проживає в селі Карабинівка Павлоградського району Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборна програма кандидата у народні депутати  

України по округу №36

Сідовича Володимира Володимировича

Шановні виборці! В разі обрання мене народним депутатом України я планую провести такі зміни в державі:

В питаннях удосконалення законодавства:

Треба ухвалити закон, який дасть змогу відкликати депутатів. Кожний депутат повинен нести відповідальність перед виборцями.

Необхідно скасувати недоторканність для депутатів всіх рівнів та скоротити видатки на утримання влади.

Для ефективної боротьби з корупцією відновити парламентський і громадський контроль над силовими структурами.

Розробити закони, які дають  громадянському суспільству, журналістам і опозиції ефективні важелі контролю за діями влади.

В питаннях економіки та соціальної політики:

Розробити програму створення нових робочих місць особливо для молоді... Треба ухвалити закон, який гарантує перше робоче місце випускникам вузів, котрі навчалися за держзамовленням

Необхідно позбавити бізнес тиску з боку податкових, правоохоронних та адміністративних органів.

Треба створити умови для чесної конкуренції. Захистити споживачів від монопольно високих цін на товари та послуги.Зупинити потік контрабанди та неякісних товарів

Необхідно удосконалити податкове законодавство. Створити умови, за яких буде вигідніше платити податки, ніж хабарі чиновникам. Перекрити канали виведення коштів через офшори.

Необхідно в економіці вже протягом року  підвищити прожитковий мінімум і мінімальну зарплату , зарплату вчителів, лікарів, науковців та інших бюджетників збільшити у рази.. За п`ять років мінімальну зарплату збільшимо до двох прожиткових мінімумів. Із неї не стягуватиметься податок на дохід.

Збільшити нарахування пенсій в країні, як того вимагає закон. Порядок нарахування пенсій буде єдиним для всіх. Розмір пенсії залежатиме від трудового стажу, зарплати і умов праці. «Спецпенсій» не буде.

Сприяти тому, щоб служба в лавах українського війська була престижною. Приведемо військові пенсії у відповідність до рівня грошового забезпечення тих, хто служить зараз.

Уряд не повинен  самочинно зменшувати розмір пільг і соціальних виплат. Відновимо дію соціальних законів.

Газ внутрішнього видобутку повинен використовуватись на потреби ЖКГ і домогосподарств. Національним пріоритетом повинно стати позбавлення залежності від дорогого російського газу .

Поки істотно не підвищиться рівень життя, людей не можливо позбавляти жила за борги по комунальним платежам.

Треба продовжити мораторій на продаж сільськогосподарських земель  Кожен селянин повинен отримати  акти на право власності на землю. Не можливо забрати у селян землю за безцінь.

Треба зробити кредити для виробників сільгоспродукції більш  доступними, а закупівельні ціни на зерно, молоко і м’ясо – справедливими.

Право пацієнта на гарантоване безкоштовне медичне обслуговування буде захищено Законом.

Неможливо закривати сільські школи, лікарні, фельдшерсько-акушерські пункти, дитячі садки . Освіта повинна стати доступною і сучасною.  У середній школі розширити вивчення іноземної мови.Необхідно організувати дистанційне навчання молоді в провідних українських та зарубіжних університетах. Удосконалити  систему зовнішнього незалежного оцінювання як гарантію рівних можливостей і захисту від корупції при вступі до вузів.

Робота в окрузі:

Чисте повітря, чиста вода, чисті міста і села – моя мета. Треба відновити постачання води в регіоні Західний Донбас з підземних джерел Павлоградського водозабору. Вирішити питання централізованого водопостачання в селах Павлоградського району. Розробити програму будівництва та ремонту доріг, особливо в сільській місцевості. Закінчити газифікацію населених пунктів. Для підвищення якості, та конкурентоздатності сільськогосподарскої продукції створити галузеві сільськогосподарські кооперативи.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org