Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » Семенченко Семен Ігорович

Семенченко Семен Ігорович

Семен І́горович Семенченко народився 6 червня 1974 року в м. Севастополь, де здобув середню освiту в школах № 3 i № 22. Опiсля вступив до Чорноморського вищого військово-морського училища ім. Нахімова, згодом у 1993 роцi перевiвся на факультет фінансів Севастопольського національного технічного університету. У пресi також були повiдомлення, що Семенченко здобув другу вищу освіту — кінорежисера.

З 1998 по 2001 роки процював головним редактором газети «Севастопольський вісник». У 2001 роцi став директором приватного підприємства ПП «Центр громадських соціально-економічних ініціатив» (м. Севастополь).

За словами Семена Семенченка, він займався підприємництвом у сфері телекомунікацій в ролі дилера компанії «Viasat».

Брав активну участь у громадському життi суспiльства: в 1990-х «був редактором двох газет, потім — керівником благодійного фонду і декількох громадських організацій». Член виконкому ГО «Народний рух за соціально-економічне та духовне відродження».

Семенченко має дружину Московець Наталію Олегівну i троє дітей. 

Брав участь у Першому та Другому Майданах.

Командир добровольчого батальйону «Донбас». Депутат Верховної Ради України VIII скликання від партії "Об'єднання "Самопоміч". Перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони. Балотується на позачергових виборах міського голови Кривого Рогу від "Об'єднання "Самопоміч".


© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org