Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Шаповалова Катерина Геннадіївна

Шаповалова Катерина Геннадіївна

Шаповалова Катерина Геннадіївна
Одномандатний виборчий округ 33
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-18905 від 19.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1094 від 23.09.2014
Відомості про кандидата народилася 6 листопада 1987 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Юрістек Груп", безпартійнa, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборча програма

кандидата в народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 33

Шаповалової Катерини Геннадіївни

Шановні земляки, черговий раз країна постала перед вибором влади.

Розумію, що нашій  країні потрібні нові, молоді, досвідчені та відповідальні фахівці, які зможуть у найближчий час досягти значного соціального, економічного злету нашої Батьківщини.  

Будучи позапартійною людиною, як кандидат самовисуванець висту­паю за переродження українського політикуму на користь українського  народу.

Будівництво європейської держави повинні здійснювати молоді, розумні, незаангажовані злочинними режимами українці. Саме тому одним з приорітетних напрямів моєї діяльності є підтримка молоді – майбутнього України.

Як правознавець чітко розумію всю повноту відповідальності за громаду міста Кривий Ріг та Україну, яку беру на себе. Я є одночасно представником бізнесу  та простого народу, тому розумію, які процеси відбуваються в економіці кра­їни та суспільстві.  Реформування податкової системи розглядаю як складову частину інтенсивної терапії державної економіки. Прозорі податки, відсутність заробітної плати у конвертах, а також зменшення земельного податку для середнього та малого бізнесу, стане запорукою загальнодержавного розвитку.

Українці прагнуть змін.  Важливо, щоб якісні зміни, які вже почали відбуватися в країні, якнайшвидше відчув кожен громадянин. Без сильної свідомої громади зміни не можливі. Я впевнена,  що ці зміни можуть відбутися лише за відсут­ності хабарів та відкатів,  свавілля правоохоронців,  суддів та податкових служб,  відсутності страху втратити своє робоче місце та вчасно отримати пенсію,  стипендію або соціальну допо­могу,  відсутності росту цін при незмін­них мізерних доходах. Кланово-олігархічна влада та корупція гальмують розвиток  країни.

 Довіра моїх виборців буде виправданою кращим майбутнім та упевненістю у вирішенні проблемних питань сьогодення. Готова докласти максимум зусиль для поліпшення якості життя кожного з Вас, створити законодавче забезпечення для соціальної відповідальності держави та підприємств перед населенням, що стане запорукою розвитку України, започатковані реформи та соціальні ініціативи  змінять життя кожного і забезпечать добробут кожної родини.  Україна буде справжньою Європейською державою з мирним небом над головами українців.

Моя програма спрямована на вирішення найголовніших питань сьогодення і включає в себе:

Забезпечення молодих спеціалістів першим робочим місцем та обов’язковим працевлаштуванням студентів

Збільшення кількості дитячих садочків, згідно реальних потреб мешканців району

Проведення рішучої боротьби з розповсюдженням наркотиків серед населення

Поліпшення якості медичного обслуговування та матеріальної бази лікарень, поліклінік, медичних пунктів

Закріпити на законодавчому рівні збільшення сум штрафів за наднормові викиди відходів промислових підприємств міста в повітря та проведення модернізації очисних систем

Створення реальних законодавчих умов для розвитку малого та середнього бізнесу, без тиску з боку контролюючих органів

Запровадити податкові канікули - для новостворених підприємств на 1 (один) рік,  а на депресивних територіях та  сільській місцевості  - на 2 (два) роки

Зниження податкового навантаження на зарплатний фонд  удвічі, що дасть змогу ліквідувати заробітну платню в конвертах.

Зупинення процесів виведення об’єктів стратегічних галузей економіки з  державної власності.

Відстоювати інтереси громадян в органах внутрішніх справ, прокуратури та судової системи, повернути встановлені судом виплати та пенсії

Поліпшення діяльнос­ті комунальних служб міста

Вдосконалення пенсійної системи, підвищення пенсій та соціальних виплат пенсіонерам та іншим верствам населення

Скасування пільг, привілеїв та недоторканості народних депутатів

Проведення жорсткої антикорупційної кампанії, яка включає в себе звільнення всіх корумпованих чиновників, правоохоронців, суддів і прокурорів, а також  скорочення чисельності чинов­ницького  апарату

Впровадження законодавства про політичну відповідальність депутатів  всіх рівнів

Будучи народним депутатом в своїх рішеннях завжди спиратимусь на думку виборців та швидко реагуватиму на звернення. У разі обрання, тісно співпрацюватиму  з органами міс­цевого самоврядування задля вирі­шення питань моїх вибор­ців. Зроблю все від мене залежне, щоб в Ваших  будинках завжди були тепло, світло і Ви були впевнені у завтрашньо­му дні та майбутньому своїх дітей.

Вірю в те, що роблю, і не боюсь перешкод.

З вірою у вашу підтримку і спільну перемогу. © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org