Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Шебанова Ганна Олегівна

Шебанова Ганна Олегівна

Шебанова Ганна Олегівна

Одномандатний виборчий округ 24
Партія, що висунула Патріотична партія України
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 10712 від 13.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 433 від 16.08.2012
Відомості про кандидата народилася 24 вересня 1970 року в місті Дніпропетровську, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, приватний підприємець, безпартійнa, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Патріотична партія України.

 

ПРОГРАМА

кандидата в депутати Верховної Ради України

Шебанової Ганни Олегівни

по одномандатному мажоритарному окрузі №24 м. Дніпропетровську

Життя людини є найвищою цінністю. Усі зусилля держави повинні бути спрямовані на створення умов для гідного існування населення країни.

Заробітна платня, можливість працювати, справедлива пенсія та доступна медицина, однакові можливості в отримання освіти та роботи за фахом, безпека громадянина та суспільства, реформування судів та прокуратори є пріоритетними напрямками розвитку сучасної держави без яких неможливі зміни на краще.

Адже без створення міцного середнього класу, зрозумілої та стимулюючої податкової системи розвитку економіки країни неможливий ріст доходів громадян, розбудова відповідних територій, подолання негараздів в комунальній сфері, боротьба з корупцією, стримування підвищення цін на товари та послуги.

Бюджетний процес повинен бути зрозумілим, відкритим та підзвітним платникам податків. Будівництво доріг, шкіл, лікарень, інших суспільно важливих об’єктів необхідно фінансувати згідно вкладу кожного регіону. Несправедливо, коли Дніпропетровщина, яка робить один із найбільших вкладів до бюджету країни, отримує непропорційне фінансування на потреби розвитку інфраструктури регіону. Мовна політика держави беззаперечно відповідатиме конституції України. Для себе ставлю завдання добиватись змін в законодавстві України, які:

  • Відмінять недолугу пенсійну реформу;
  • Внесуть зміни в податковий кодекс;
  • Покращать боротьбу з корупцією та судовим свавіллям;
  • Зроблять медичну реформу не за рахунок громадян;
  • Сприяють зрозумілій комунальній реформі;
  • Будуть спонукати державу до контролю в ціноутворенні на основні групи споживчих товарів та комунальні послуги;
  • Збільшать відрахування з бюджету країни на потреби місцевого самоврядування;
  • Підтримають освіту, захистять вчителів від свавілля чиновників та забезпечать гідну заробітну платню

Всі ці тези зрозумілі кожному, вирішення більшості з них неможливе без змін в законодавству України. Вважаю, що будь-хто, обраний Вами, шановні земляки, повинен буде працювати над вирішенням цих важливих питань. Я з повагою відношусь до усіх кандидатів в депутати Верховної Ради України, які виявили бажання балотуватись.

Ваш вибір певною мірою вплине на те, яким чином будуть вирішуватись ці питання.

Обіцяти зайвого не можу, брехати не хочу, реально виконаю.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org