Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Шех Ігор Миколайович

Шех Ігор Миколайович

Шех Ігор Миколайович

Одномандатний виборчий округ 30
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 7544 від 07.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 248 від 10.08.2012
Відомості про кандидата народився 10 серпня 1970 року в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

 

Виборча програма

кандидата у народні депутати України

Шеха Ігоря Миколайовича

Результатом політики попередньої влади та партій, що її обслуговували, стало свідоме подальше погіршення життя людей, наростання невпевненості та зневіри щодо спроможності влади всіх рівнів бути джерелом вирішення нагальних питань громадян України. Натомість фінансові та промислові олігархічні групи продовжували ділити сфери впливу, а заодно й наше місто у своїх корпоративних інтересах.

Я ж пропоную системну альтернативу розвитку міста Дніпродзержинська, провідниками якої стануть насамперед авторитетні громадяни нашого міста, громадські діячі та політики, які не скомпрометували себе цинічною відмовою від передвиборних обіцянок, блокуванням з тими, кого ще вчора обливали брудом.

Такою альтернативою, яка прийнятна для переважної більшості людей є політика, спрямована на подолання погіршення рівня життя - головної вади Дніпродзержинського суспільства.

Нереально відстоювати інтереси пересічного громадянина і водночас піклуватися про потреби бюрократа, чиновника з великим стажем паразитування на людських проблемах. Не можна бути добрим для всіх, тому відкидаючи абстрактний гуманізм, позбавлений людяності і конкретики, я проголошую підтримку:

- працівників найманої праці, робітників, науковців, викладачів, лікарів, працівників сфери культури;

- молоді та пенсіонерів;

- представників «малого» та «середнього» бізнесу;

Покращення рівня життя народу відновить довіру більшості громадян до влади. Розумне регулювання економіки, підтримка найманих працівників, малого та середнього бізнесу стануть основою наших подальших дій відносно побудови в місті соціальної  рівноваги.

В основі моєї політики – поєднання різноманітних ідей, принципів, позицій, які формувалися в ході історичного розвитку нашого міста; однак вирішальним при їх застосуванні буде пріоритет інтересів та реалізації потреб насамперед тих, хто заробляє на життя власним розумом, власною працею.

Впевнений, що саме така політика дійсно об’єднає людей різних політичних поглядів та забезпечить її виведення на шлях стабілізації та подальшого розвитку міста Дніпродзержинська.

Чого я добиватимуся. На законодавчому рівні надам громадськості сильні позиції в стосунках з владою. Вважаю, що розвиток суспільного контролю над діями влади - це застава правди і справедливості, рецепт загального благополуччя, важіль оздоровлення влади і економіки. Доб'юся, щоб влада реалізовувала саме ті цілі і завдання соціально - економічного розвитку, з якими буде солідарне суспільство. Необхідне системне використання всіх ресурсів суспільства і влади для відродження економічного життя на новій основі, без одіозних ярликів капіталізму або демократизації. Місту необхідні прості, але строгі і зрозумілі всім механізми відродження і побудови ефективної, соціально - орієнтованої економіки. Лише так можна буде повернути в суспільство довіру, згоду, спокій, що є абсолютно необхідною умовою для нормальної і тривалої роботи на довгі роки. Жителі Дніпродзержинська повинні зрозуміти і повірити: все, що робиться в місті, робиться для них і майбутнього їх дітей. Роль влади в економічних процесах повинна послідовно посилюватися до раціональних розмірів, тому вважаю за необхідне розробити систему заходів підтримки пріоритетних напрямів розвитку. В першу чергу - це повинно відноситися до модернізації і розвитку базової інфраструктури міста - житлово-комунальних, транспортних і енергетичних мереж.  

Послідовно добиватимуся наведення ладу і зміцнення законності в правах людини на гідне життя, а саме:

•        право на захист від убогості і соціального відторгнення;

•        право жінок на охорону материнства;

•        право сім'ї, дітей і молоді на захист;

•        право осіб літнього віку на соціальний захист і забезпечення;

•        право на охорону здоров'я, на соціальну і медичну допомогу;

•        право трудящих на захист при закінченні найму;

•        право осіб з фізичними і розумовими недоліками на повноцінне      існування в соціумі і на участь в житті суспільства;

Щорічно планувати розширення гарантованих соціально-економічних прав городян на гідне життя, якісне надання житлово-комунальних послуг, якісні дороги, збільшення кількості клубів, парків, інших установ культури. Щорік звітувати за станом дотримання і виконання цих прав.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org