Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Ще 30 млн. грн для виборців Кривого Рогу

Ще 30 млн. грн для виборців Кривого Рогу

Ще 30 млн. грн для виборців Кривого Рогу

Міська влада Кривого Рогу планує виділити малозабезпеченим криворіжцям додаткову соціальну допомогу для компенсації витрат на комунальні послуги в розмірі 30 млн. гривень.

Як відомо з аналізу попередніх виборів - сами ця верства населення є найбільш активною у день голосування.

Рішення про виділення коштів прийнято на засіданні постійної комісії з питань бюджету. 24 лютого 2016 року повинна відбутися сесія Криворізької міської ради, де питання додаткової соціальної допомоги буде голосуватися, і цілком ймовірно, рішення буде прийнято провладною більшістю, як було прийнято виділення 50 млн. грн. на минулій сесії міськради. Ініціатором виплат, як пише сайт Криворізької міської ради, є міський голова Юрій Вілкул.

Діючий мер Кривого Рогу, як він сам неодноразово заявляв, планує перемогти на Позачергових виборах Криворізького міського голови 27 березня 2016 року.

Розмір одноразової допомоги складає 500 грн., і за розрахунками два пакети допомоги загальним обємом у 80 млн. грн. має охопити 160 000 домогосподарств. Якщо припустити, що в одному домогосподарстві проживає в середеньому 2 виборці, то виходить, що гроші від мера отримає близько 320 000 виборців. Зараз в Кривому Розі налічується 514 000 виборців.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org