Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » Ще один претендент на пост мера Кривого Рогу

Ще один претендент на пост мера Кривого Рогу

Ще один претендент на пост мера Кривого Рогу

На своєму офіційному сайті - http://shilova.org/content/view/5924/1/ Вікторія Шилова оголосила про бажання приймати участь у виборах міського голови Кривого Рогу. 

Вікторія Шилова народилась 4 травня 1972 та очолює рух "Антивійна" - http://antiwar-ukraina.info/ru/global

"Рух АНТИВІЙНА - офіційно зареєстрована організація . Ми збираємо кошти для допомоги дітям Донбасу , біженцям і мирним жителям Донбасу . Жодна копійка , отримана нами, не буде пов'язана зі зброєю , агресією або розпалюванням ненависті .

Рух АНТИВІЙНА вже стало тією організацією , яка об'єднує навколо себе антивоєнні , анти - мобілізаційні та антиолігархічні напрямки ."

Також Вікторія Шилова зазначила:

"От себя могу добавить, что если я стану мэром Кривого Рога, то жизнь в городе будет безопасной, политические преследования прекратятся, а на медицину и образование будет выделяться достаточное количество средств из городского бюджета. Если я стану мэром, в Кривом Роге прекратится незаконная мобилизация, отлов людей на улицах, и начнется целенаправленная борьба с идиотскими тарифами на ЖКХ имени Яценюка.

Также я хочу поблагодарить наших единомышленников за рекламу меня как кандидата в мэры Кривого Рога в социальных сетях!"© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org