Щербаков Геннадій Лаврентійович
Одномандатний виборчий округ | 36 |
Тип висування | Самовисування |
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК | 21-36-18784 від 19.09.2014 |
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом | 1094 від 23.09.2014 |
Відомості про кандидата | народився 9 березня 1952 року в селі Лозоватка П'ятихатського району Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, концерн "Санрайз", безпартійний, проживає в місті Павлоград Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування. |
Програма кандидата в народні депутати Щербакова Геннадія Лаврентійовича
Корупція – корінь зла
Головною метою своєї роботи у Верховній Раді бачу системну і безкомпромісну боротьбу з корупцією, як у вищих ешелонах влади, так і у тих сферах державного життя, де пересічний українець безпосередньо стикається з чиновником. Тому, що саме корупція є причиною безробіття, поганого медичного забезпечення, мізерних зарплат, пенсій і соціальних виплат. Корупція душить виробництво, тому що є, по-суті, нелегальним додатковим податком, який до того ж не йде до бюджету, а перекачується в іноземні офшорні зони, де працює на економіку інших країн.
Україна має позбавитись від корупції, інакше наша Нація не буде мати майбутнього.
Кадрова реформа
Першим кроком на шляху до подолання хабарництва та корупції має стати кадрова реформа державного апарату за принципами подібних реформ в Японії після Другої Світової Війни або більш близької до нас у часі реформи правоохоронних органів в Грузії. При такому підході будуть відразу зруйновані корупційні зв'язки.
Реформа судової системи та правоохоронних органів
Однією з перших має бути подібним чином очищена та реформована судова та правоохоронна система. Для того, щоб не дати відродитись корупційним схемам, в Україні має бути створене Національне Бюро розслідувань, яке буде боротись зі злочинністю у вищих ешелонах влади та організованою злочинністю.
Відродження виробництва
Кадрова реформа дасть шанс не лише відродити виробництво, а й вийти йому на рівень кращих світових зразків. Проблема отримання Україною енергетичної незалежності також не може бути вирішена без подолання корупції у сфері енергетики та без політичної волі тих, хто знаходиться у владі.
Розвиток виробництва можна буде суттєво прискорити, завантаживши наші заводи оборонними замовленнями, адже нашій Армії потрібне сучасні озброєння та військове спорядження, раціони харчування, медикаменти. І це все потрібне у великих обсягах. Потрібно також обновити і збільшити держрезерв.
Оборона
Теперішня війна виявила цілу низку серйозних недоліків в організації оборони нашої країни. Тому, наша Армія має бути не лише оснащена новою зброєю і отримати сучасне спорядження, а й серйозно реорганізована. Діюча Армія має складатися з високомобільного професійного ядра чисельністю приблизно в 200 тисяч осіб, та частин, що формуються за рахунок призову на відносно короткий термін (6-8 місяців). Частини, які формуються за рахунок призову, призначені для проходження базової військової підготовки всіма чоловіками призовного віку і є екстреним резервом Збройних Сил.
Бюджетна сфера та соціальний захист
Реалізувати такі програми допоможе зростання виробництва, що дасть можливість достатньо наповнити бюджет. Це, в свою чергу, допоможе підняти зарплати в бюджетній сфері, пенсії та інші соціальні виплати. Для достатнього наповнення бюджету потрібні також закони, які перекладуть податковий тягар з малого та середнього бізнесу на плечі олігархів.
Нинішня війна багато в чому є наслідком низького рівня освіти, духовності та культури деяких депресивних регіонів нашої держави. Тому, крім створення робочих місць в цих регіонах, необхідно реформувати освіту, науку, сферу культури, вкладати великі кошти в їх розвиток. Без цього Україна не зможе розвиватись, як передова держава, а буде лише територією різноманітних конфліктів. Натомість, наша Вітчизна має стати країною чистих річок та озер, гарних доріг, здорової Нації. Я вірю, що Україна буде країною добробуту і соціальної справедливості.