Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Шикуленко Олександр Віталійович

Шикуленко Олександр Віталійович

Шикуленко Олександр Віталійович
Одномандатний виборчий округ 24
Висування Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-18322 від 18.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1086 від 23.09.2014
Відомості про кандидата народився 26 серпня 1961 року в місті Донецьку, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ПП "Юридична компанія "Терра", член Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ".

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ВІД

ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 24

ШИКУЛЕНКА ОЛЕКСАНДРА ВІТАЛІЙОВИЧА

Я, Шикуленко Олександр Віталійович, підтримую стратегічну мету Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» і виступаю за розбудову сильної, незалежної України, здатної своїми силами захистити себе від зовнішнього ворога, гарантувати безпеку, забезпечення прав і свобод своїх громадян, здійснити всебічні реформи, необхідні для досягнення європейських стандартів..

Усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом і Політичною партією «НАРОДНИЙ ФРОНТ», яка висунула мене кандидатом в народні депутати України, беру на себе такі зобов`язання:

1. Відстоювати територіальну цілісність України, звільнення її від терористів, іноземних військ та найманців, встановлення належного контролю над державним кордоном

2. Підтримувати європейський курс розвитку держави, наближення України до європейських стандартів урядування, суттєве обмеження корупції, децентралізацію та розвиток місцевого самоврядування.

3. Дбати про економічний розвиток країни, виступаючи за демонополізацію економіки та реформу податкової системи, розширення свободи підприємницької діяльності, істотне скорочення функцій адміністративного регулювання економіки.

4. Піклуватися та підтримувати соціально незахищені верстви населення, учасників бойових дій, які ціною власного життя відстоювали цілісність та незалежність України.

5. Сприяти залученню іноземних держав, міжнародних організацій, донорів до відбудови і розвитку територій держави, що постраждали внаслідок агресії.

Ми впевнені в реалістичності наших планів. В основі цієї впевненості – досвід, професіоналізм, патріотизм, мужність і відданість нашої команди. Ми за створення у новій Верховній Раді об’єднання патріотичних сил, узгоджені дії всіх гілок влади для реалізації головного завдання: зробити Україну такою, що може захистити себе, гарантувати людям безпеку і розвиток.

Я добре обізнаний із проблемами свого виборчого округу, а також прагну повернути довіру Українського народу до влади, тому беру на себе наступні зобов`язання перед своїми виборцями-земляками, які буду вирішувати у стінах Верховної Ради України:

1. Підтримати вітчизняних виробників, представників малого та середнього бізнесу

2. Забезпечити городян доступним та якісним медичним обслуговуванням

3. Розширити мережу дошкільних навчальних закладів

4. Сприяти вирішенню комунальних проблем: несвоєчасного вивезення сміття, ремонту та відновленню старих будівель тощо

5. Захищати навколишнє середовище та приділяти увагу вирішенню екологічних проблем регіону

6. Переглянути тарифи ЖКГ для соціально незахищених верств населення, інвалідів, ветеранів, дітей війни, учасників АТО.

Я, Шикуленко Олександр Віталійович, вдячний Вам за довіру і переконаний в тому, що разом ми змінимо життя на краще!

НАРОДНИЙ ФРОНТ – це сильна команда для захисту країни та її розвитку!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org