Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Шилова Вікторія Віталіївна

Шилова Вікторія Віталіївна

Шилова Вікторія Віталіївна

Одномандатний виборчий округ 38
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 7980 від 08.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 248 від 10.08.2012
Відомості про кандидата народилася 4 травня 1972 року в місті Новомосковськ Дніпропетровської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в місті Новомосковськ Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборча програма

кандидата у народні депутати України

Вікторії Шилової

1) Діти та матері – найвищі пріоритети державної політики. Впровадити підтримку народжуваності із гарантованим забезпеченням житлом соціально незахищених матерів у спеціальних будинках «Джерельце життя».

2) Виплачувати всім без виключення матерям щомісячну допомогу на кожну дитину до досягнення нею 21 року в розмірі 1600 грн.

3)  Забезпечити сукупний прибуток українській родині – від 10 тис. грн.

4)  Мінімальна пенсія в Україні повинна становити не менш, ніж 3 тисячі гривень.

5) Повернення пенсійного віку громадян України до попереднього рівня (для жінок 55 років, для чоловіків 60 років), бо більшість українців просто напросто не доживають до нових встановлених вікових меж виходу на пенсію.

6) Гарантувати громадянам України безкоштовну медичну допомогу та освіту за рахунок державного та місцевих бюджетів.

7)Повернутися до 10 – річної  середньої освіти, а з 8 класу впровадити обрання спеціалізованих предметів. Освіта повинна бути дійсно безплатною. На законодавчому рівні необхідно закріпити надання першого робочого місця молодим спеціалістам, а також виділення кімнат в гуртожитку чи малосімейці для молодих сімей.

8) Сприяти популяризації здорового способу життя. Забезпечити безкоштовними заняттями спортом для дітей та підлітків.

9) Вести кримінальну відповідальність за застосування генетично модифікованих організмів на території України.

10)  Розробити новий, справедливий Трудовий кодекс.

11)  Відродити село. Впровадити субсидії, пільги та безвідсоткові кредити за рахунок держави для сільських господарств індивідуального та фермерського типів.

12)  Заборонити продаж землі. Єдиним розпорядником може бути держава. Оренда землі надається лише громадянам України.

13) Закріпити виключно державну форму власності за підприємствами стратегічних галузей промисловості України. Оренда можлива за наступних умов: приватна компанія – власник українського походження отримує не більше, ніж 20% прибутку. 80% - надходять тим територіальним громадам, на чиїй землі працює підприємство.

14) Для реалізації фінансової та національної безпеки створити мережу державних територіальних банків. Частка комерційних банків у всеукраїнській фінансовій інфраструктурі не повинна перевищувати 25%.

15) За будь – які прояви  рейдерства карати позбавленням волі на 10 років.

16)  Малий та середній бізнес повинен платити єдиний фіксований податок у розмірі 5-10% від прибутку. Звітність повинна здійснюватися поштою, в тому числі електронною.

17) Для запобігання корупції збільшити заробітну плату суддям, правоохоронцям та працівникам силових структур від 10 тисяч гривень. Лікарям, вчителям – зарплату від 10 тис. грн.

18) Ввести довічне ув’язнення за розкрадання бюджетних коштів в особливо великих розмірах (від 500 тисяч гривень).

19) Скасувати безстрокове суддівство та привілеї для суддів. Виборність суддів має здійснювати громада кожного району із призначенням на посаду терміном на 3 роки за рекомендацією обласних рад.

20) Ввести систему суду присяжних для розгляду справ із передбаченим покаранням не менше п’яти років.

21) Ввести смертну кару в окремих випадках за рішенням Верховного Суду та Верховної Ради.

22) Створити міністерство інформації, яке би відповідало за ідеологію, пропаганду та інформаційну безпеку країни.

23) Державним засоби масової інформації повинні охоплювати 75%  загального вітчизняного медіа-простору.

24) Служба в армії – для всіх чоловіків. Заборонити обіймати державні посади тим, хто не служив в армії. Виключення — чоловіки, що не можуть служити в армії за станом здоров'я.

25) Повернути графу «національність» до паспорту громадянина  і виконавчих органах влади України для пропорційного представництва українців та національних меншин у виборних.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org