Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Шинкаренко Ігор Петрович

Шинкаренко Ігор Петрович

Шинкаренко Ігор Петрович

Одномандатний виборчий округ 28
Партія, що висунула Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка"
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 7461 від 06.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 218 від 09.08.2012
Відомості про кандидата народився 21 липня 1969 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", проживає в смт Козин Обухівського району Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".

 

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України

від партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) 

Віталія Кличка»

по 28 одномандатному виборчому округу

Шинкаренка Ігоря Петровича

Партія «УДАР», від якої я йду на вибори, виступає за зміни української політики в інтересах суспільства та відповідно до європейських стандартів.

Я декілька років здобував освіту у Великобританії та досконало ознайомився з досягненнями цієї успішної європейської держави. Впевнений, що Україні необхідна нова політика, збудована на фундаментальних європейських цінностях та орієнтована на інтереси українського суспільства. Тільки так, забезпечивши українцям належний рівень життя, надійний соціальний захист, неухильне дотримання особистих прав і свобод, можливо забезпечити розвиток України як демократичної держави.

Я став членом партії «УДАР», оскільки поділяю її бачення гострої необхідності системних змін в Україні та досягнення європейських стандартів життя для моїх співгромадян.

Корупція, розкрадання бюджету, безвідповідальність чиновників і безправ’я громадян стримує нормальний розвиток Дніпропетровська та країни загалом.

Щоби змінити цю ситуацію, у фракції партії «УДАР» Віталія Кличка у Верховній Раді я спрямую зусилля на такі напрямки:

І. ЗЛАМАТИ КОРУПЦІЙНУ СИСТЕМУ

Провести антикорупційну люстрацію. Звільнити корумпованих та непрофесійних чиновників, правоохоронців, суддів і прокурорів.

Відкрити для громадян дані про доходи і витрати бюджетів всіх рівнів - кошти підуть на розвиток громади, а не в кишені чиновників.

Запровадити механізми регулярної звітності центральної і місцевої влади перед виборцями і відкликання з посад тих, хто не виправдовує довіри людей.

Створити механізм жорсткого контролю з боку громадськості за формуванням та використанням державного і місцевого бюджетів.

ІІ. ВСТАНОВИТИ КОНТРОЛЬ ГРОМАДЯН НАД ДЕРЖАВОЮ

Запровадити:

Народну законодавчу ініціативу. Законопроект, підтриманий 150 тисячами громадян, першочергово розглядатиметься парламентом.

Народне вето та Народний вотум недовіри. Громадяни на референдумі зможуть скасовувати рішення органів влади та місцевого самоврядування, а також відправляти у відставку голову місцевої держадміністрації, керівника міліції і податкової, прокурора, суддю.

ІІІ. ПОБУДУВАТИ КРАЇНУ РІВНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Державне квотування робочих місць для молоді на підприємствах та установах. Справедливе надання молоді доступного житла.

Реальна рівність доходів і можливостей працевлаштування для жінок і чоловіків.

Державне квотування робочих місць для молоді на підприємствах та установах. Справедливе надання молоді доступного житла.

Сприяння розвитку та збільшенню мережі дитячих та юнацьких спортивних закладів, гуртків, майданчиків.

ІV. НАДАТИ ВЛАДУ МІСЦЕВИМ ГРОМАДАМ

Створити стимули для економічного зростання у громаді. 100% податку на доходи фізичних осіб, на землю та податку на нерухомість будуть залишатися на місцях. Розподіл інших податків буде забезпечувати фінансування всіх потреб громади. Нульова ставка податку на прибуток - для новостворених підприємств на 3 роки; для створених на депресивних територіях – на 5 років.

За рахунок цих коштів впровадити на місцях програми покращення якості питної води, модернізувати діючі комунальні системи (заміна систем тепло- та водозабезпечення, у тому числі обладнання мiнi-котельних), підтримати та оновлювати матеріальне забезпечення лікувальних закладів, впроваджувати програми розвитку молоді.

V. ДОСЯГТИ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ ЖИТТЯ

Забезпечити гідні доходи громадянам. Кожен працюючий, не економлячи на харчах та одязі, на місячну зарплату зможе купити холодильник або пральну машину; пересічна сім’я протягом 3 років матиме змогу придбати автомобіль, протягом 10 – житло у місцевості проживання.

Партія «УДАР» сприятиме оновленню матеріально-технічної бази лікувальних установ.

Всі говорять, що необхідно змінити країну. Ми це зробимо.

Настав час УДАРу!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org