Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Шинкаренко Наталія Володимирівна

Шинкаренко Наталія Володимирівна

Шинкаренко Наталія Володимирівна
Одномандатний виборчий округ 28
Партія, що висунула Комуністична партія України
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 5422 від 31.07.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 136 від 03.08.2012
Відомості про кандидата

народилася 14 листопада 1973 року в місті Дніпропетровську, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, приватний підприємець, член Комуністичної партії України, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, суб’єкт висування – Комуністична партія України.

 

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 28

Шинкаренко Наталії Володимирівни

Шановні мешканці Дніпропетровська! Пропрацювавши багато років медиком, я вважаю життя та здоров’я людини за найвищу цінність суспільства. Отримавши освіту економіста та на власному досвіді відчувши всі складнощі сучасного бізнесу, я достеменно зрозуміла проблеми та недоліки української економіки. Будучі дружиною та матір’ю, я знаю, наскільки важливим є гарантія світлого майбутнього в країні, де будуть жити мої діти.

Завдання округу:

Висуваючись кандидатом у народні депутати України від Компартії України і цілком підтримуючи її програму, беру на себе зобов’язання з ініціювання законів, направлених на вирішення наступних проблем:

  1. Вирішити проблему утилізації побутових відходів. Основною причиною є відсутність контрольованого вивозу сміття з багатьох районів міста, зокрема з приватного сектору.
  2. Організувати безкоштовну медичну допомогу жителям, що мешкають в екологічно небезпечних районах. Зокрема потребує термінового втручання ситуація навколо радіаційно забрудненого кар’єру в смт Таромське, де спостерігається надто високий рівень онкологічних захворювань.
  3. Створити центр юридичної допомоги населенню для захисту інтересів громадян всіх соціальних. Варто пам’ятати, що далеко не кожен має змогу, час та кошти, щоб розібратися в мінливому законодавстві та витримати всі бюрократичні процедури заради вирішення таких проблем, як неправильне нарахування пенсії, невиплата соціальної допомоги, комунальні питання.
  4. Негайного реформування потребує процедура вступу наших дітей до дитячих садків та шкіл. Адже, щоб мати змогу віддати дитину до дитячого садка, сьогодні існує лише два шляхи – надто довга черга, або ж великі грошові витрати.
  5. Стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу. Нажаль, зараз все більше складнощів постає на шляху невеликих підприємств. Як економіст, я знаю, якої шкоди це завдає загальному добробуту країни. Як приватний підприємець, я відчула, що значить боротися за право спокійно працювати. Спеціальні дотації, пільги в оподаткуванні та осмислене кредитування повинні створити сприятливі умови для відновлення приватного бізнесу невеликих масштабів в регіоні

Завдання загальнонаціонального масштабу:

  1. Об’єми забруднення навколишнього середовища промисловими підприємствами давно досягли неприйнятних розмірів. Я розумію, що неможливо перебудувати всі заводи та фабрики одночасно. Але багатоетапний план модернізації промислового обладнання (рівень зносу якого вже перевищує 60-70% на підприємствах хімічної, машинобудівної та металургійної галузі, що ми отримали у спадок від СРСР) має бути створених та втілений в життя протягом 5-7 років.
  2. Вартість електроенергії для населення занадто висока. Настав час перейняти досвід інших країн із використання альтернативних джерел енергії (сонце, повітря).
  3. Часткової заміна оподаткування підприємств фінансуванням соціальних об’єктів (школи, садки, табори відпочинку, будинки для літніх людей, тощо) в еквівалентному розмірі. На думку багатьох представників бізнесу, сплата податки таким чином більш мотивує, адже ти бачиш, куди йдуть твої гроші.
  4. Встановлення контролю за розвитком ключових підприємств країни та ретельне планування заходів виводу підприємств із кризи. Протягом останніх декількох років ми спостерігаємо, як із фундаментальних галузей країни – металургії, машинобудування, хімічної промисловості та сільського господарства – витягують «останні соки». «Зневоднений» організм не житиме довго – економіка потребує підживлення.

Зобов’язуюсь, що вся моя работа у Верховній Раді України буде спрямована на благо простого народу. Ви завжди зможете звернутись до мене з Вашими питаннями.

31 липня 2012                                                                                                        Шинкаренко Н.В.



© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org