Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Шипко Андрій Федорович

Шипко Андрій Федорович

Шипко Андрій Федорович
Одномандатний виборчий округ 35
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-18161 від 18.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1058 від 22.09.2014
Відомості про кандидата народився 26 березня 1970 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Нікополь Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма

кандидата у народні депутати

в одномандатному виборчому окрузі №35 (Дніпропетровська область)

Андрія Федоровича ШИПКО

Мир понад усе

Сьогодні в Україні кожен день гинуть люди. Тому кожен з нас повинен робити все можливе і неможливе, щоб в Україну повернувся мир.

Особисто я ставлю перед собою такі завдання:

- Докласти всіх зусиль для негайного припинення бойових дій. Я готовий підтримати будь-які ініціативи, направлені на мир - від мирних переговорів до особливого статусу Донбасу в складі України.

- Домогтися запровадження кримінальної відповідальності за розпалювання війни. Популістські заклики та витівки деяких політиків тягнуть за собою кров і смерть не тільки військових, а й мирного населення.

Я впевнений, що війна - найогидніший спосіб вирішення конфлікту, якому немає місця в 21 столітті. В цій війні не може бути переможців, адже кожен день ми втрачаємо своїх рідних, друзів, своїх співвітчизників.

Здоров'я - основна задача

Зараз, коли держава згортає всі соціальні програми, економити на здоров'ї людей неприпустимо. Як лікар я заявляю – без ефективної охорони здоров'я у нашої країни немає майбутнього. Усі війни і революції рано чи пізно закінчуються, а здоров'я нації вимагає уваги завжди.

В цьому напрямку ставлю перед собою завдання:

- Надати кожному пенсіонеру і кожній дитині, що живе в 30-кілометровій зоні Запорізької АЕС, безкоштовну медичну страховку, - за рахунок збільшення розміру субвенції за ризик проживання поблизу АЕС.

- На державному рівні закріпити стандарти якості медичних оглядів дітей в дошкільних та шкільних навчальних закладах. До здоров'я майбутнього України не можна ставитися формально, медогляди мають бути регулярними і результативними.

- Забезпечити підвищення кваліфікації всіх сімейних лікарів загальної практики в нашому окрузі.

- Прибрати черги з амбулаторій і поліклінік за допомогою сучасних технологій планування роботи, зокрема електронного управління потоками пацієнтів.

- Впровадити дієві механізми зацікавленості медпрацівників в результатах праці.

- Домогтися здешевлення ліків, через часткову компенсацю їх вартості. Ця норма повинна бути у новому законі про лікарські засоби. Держава не має права вирішувати свої проблеми за рахунок людей похилого віку і хворих.

Жити, а не виживати

Ми живемо в особливому регіоні - регіоні-трудівнику, який своєю працею і здоров'ям годує Україну. Ми маємо повне право у відповідь вимагати до себе особливого ставлення.

Вважаю своєю метою створення гідних умов для кожного жителя регіону і ставлю перед собою такі завдання:

- Законодавчо закріпити право Нікополя, Орджонікідзе та Нікопольського району залишати податки великих підприємств для фінансування соціальних програм регіону. Нам потрібні сучасні лікарні, хороші дороги, відремонтовані школи і будинки.

- Забезпечити включення м. Орджонікідзе в зону спостереження Запорізької АЕС. Це дозволить суттєво покращити соціальні та комунальні програми в місті.

Уже сьогодні всі жителі округу можуть бачити результати моєї роботи в якості народного депутата. Але це - тільки початок. Моє правило - приносити моїм виборцям конкретну, відчутну та своєчасну користь.

Шипко А.Ф.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org