Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Шпенов Дмитро Юрійович

Шпенов Дмитро Юрійович

Шпенов Дмитро Юрійович

Одномандатний виборчий округ 37
Партія, що висунула Партія регіонів
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 6386 від 03.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 181 від 07.08.2012
Відомості про кандидата народився 20 грудня 1978 року в місті Харкові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Партії регіонів, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія регіонів.

 

Передвиборча програма

кандидата в народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 37

Дмитра Юрійовича Шпенова 

Мета моєї діяльності як депутата – подальша розбудова нашої держави єдиною командою Партії регіонів, зміцнення української економіки в процесі подолання багаторічної економічної кризи заради забезпечення благополуччя України та кожного громадянина зокрема. Я завжди відстоював інтереси виборців, виступав за збереження мережі безкоштовної медичної допомоги і освіти, відстоював право місцевих органів самоврядування самостійно розпоряджатися податками та зборами. Під час депутатської діяльності мною було написано 37 законопроектів, розроблено і внесено на розгляд сотні пропозицій з поправок до законів України.

Вважаю, що для підвищення життєвого рівня громадян, боротьби з корупцією та створення ефективної системи державного управління, посилення ролі і повноважень місцевих рад у вирішенні проблем своїх регіонів необхідно зосередити зусилля на реалізації Програми Президента В.Ф. Януковича «Україна для людей!», його Соціальних ініціатив.

З цією метою буду:

- сприяти прийняттю першочергових законів – про пенсійне забезпечення, охорону здоров’я та екологічну безпеку та судоустрій;

- продовжувати реформування на селі, домагатися підвищення орендної плати за землю; забезпечувати поєднання аграрного, промислового та фінансового секторів в ефективну господарську інфраструктуру;

- захищати вітчизняного товаровиробника, сприяти розвитку внутрішнього ринку;

- домагатися збалансованої цінової політики, державного регулювання цін на товари і послуги;

- домагатися підвищення пенсій, які б залежали від стажу роботи, умов праці, зарплати та відповідали прожитковому рівню.

- відстоювати продовження процесу європейської інтеграції та розширення гарантій позаблокового статусу України.

У виборчому окрузі першочерговими завданнями вважаю:

Сприяння розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури міст і сільських районів. Відновлення та покращення системи вуличного освітлення, збільшення обсягів фінансування на ремонт покрівель і фасадів будинків, робіт по заміні існуючих комунальних комунікацій, фінансування проведення енергозберігаючих заходів у комунальному господарстві. Виконання програми будівництва і ремонту доріг округу; чітка організація мережі необхідного автобусного сполучення.
Сприяння розвитку медичної галузі і довкілля. Забезпечення фінансування капітального ремонту медичних закладів, ФАПів і амбулаторій, оновлення автомобільного парку швидкої медичної допомоги, придбання нового медичного обладнання. Будівництво полігонів з переробки твердих відходів, придбання сміттєвозів та іншої техніки. Оздоровлення екології регіону, усунення шкідливих виробництв, закриття несанкціонованих звалищ. Подальша реалізація програми мобільних амбулаторій у сільських районах.

Сприяння розвитку освітніх та культурних закладів регіону.

Відкриття додаткових груп у дитячих дошкільних навчальних закладах міст і районів. Організація навчально-виховних комплексів на базі існуючих шкіл. Ремонт та покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів, будинків культури, сільських бібліотек.

Створення необхідних умов для вільного використання рідної мови на території компактного проживання національних меншин.

Системно та цілеспрямовано вирішувати проблему водо- та газопостачання населених пунктів регіону.

Забезпечити у 2013 році початок реалізації програми «Питна вода України» на території округу, в рамках якої буде проведено буріння додаткових свердловин для забезпечення питною водою, організація нових та ремонт існуючих водогонів, встановлення фільтрів доочистки води та інше. Вжити заходів та забезпечити фінансування програм повної газифікації населених пунктів регіону.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org