Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Шпенов Дмитро Юрійович

Шпенов Дмитро Юрійович

Шпенов Дмитро Юрійович
Одномандатний виборчий округ 37
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-17575 від 17.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1058 від 22.09.2014
Відомості про кандидата народився 20 грудня 1978 року в місті Харкові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань верховенства права та правосуддя, безпартійний, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборна програма

кандидата в народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 37

Дмитра Юрійовича Шпенова

Шановні земляки!

За той час, що я представляю наш округ у Верховній Раді всі його мешканці стали дуже важливою частиною мого життя.

Ми з вами є однією громадою, яку об’єднує не тільки територія, а й спільні цінності, схожі проблеми та щоденна робота по їх вирішенню.

Сьогодні наша держава долає суворі випробування. Але я впевнений, що вони ще більше зміцнюють в серці кожного українця переконання - наші цінності є істинними та ми йдемо вірним шляхом. Слід продовжувати всі добрі справи, які нами були спільно започатковані.

Тому мета та принципи моєї роботи, як народного депутата, залишаються незмінними. Це – захист української державності, врятування та зміцнення національної економіки, втілення сучасної законодавчої бази, надання районам та містам більших повноважень та фінансових ресурсів, розвиток нашого регіону та його базових галузей, збереження екології та здоров’я людей, підтримка соціальної та комунальної сфери, особливо в сільській місцевості. І головне - допомога людям у вирішенні найболючіших проблем.

Я буду робити все, що в силах депутата Верховної ради для забезпечення миру у країні та безпеки всіх громадян. Українці мають жити та працювати заради майбутнього!

Я продовжу відстоювати інтереси виборців, виступати за збереження мережі безкоштовної медичної допомоги і освіти, забезпечення права місцевих громад самостійно розпоряджатися податками та зборами.

З цією метою буду:

Сприяти прийняттю законів соціального спрямування – про пенсійне забезпечення, охорону здоров’я, екологічну безпеку та судоустрій.

Підтримувати та прискорювати реформи на селі, домагатися підвищення орендної плати за землю; забезпечувати поєднання аграрного, промислового та фінансового секторів в ефективну господарську систему.

Розробляти та відстоювати закони щодо захисту вітчизняного товаровиробника та сприяння розвитку внутрішнього ринку.

Домагатися збалансованої цінової політики, державного регулювання цін на товари і послуги.

Домагатися відповідності соціальних стандартів реальній ситуації - підвищення пенсій, які б залежали від стажу роботи, умов праці, зарплати та відповідали прожитковому рівню.

У виборчому окрузі буду продовжувати роботу щодо розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури міст і сільських районів.

Системно та цілеспрямовано вирішувати проблему водо- та газопостачання населених пунктів регіону.

Забезпечити продовження реалізації програми «Питна вода України» на території округу, в рамках якої буде проведено буріння додаткових свердловин питної води, організація нових та ремонт існуючих водогонів, встановлення фільтрів доочистки води та інше. Вжити заходів та забезпечити фінансування програм повної газифікації населених пунктів регіону.

Сприяння розвитку медичної галузі і довкілля. Забезпечення фінансування капітального ремонту медичних закладів, ФАПів і амбулаторій, оновлення автомобільного парку швидкої медичної допомоги, придбання нового медичного обладнання. Усунення шкідливих виробництв, закриття несанкціонованих звалищ та будівництво полігонів з переробки твердих відходів, придбання сміттєвозів тощо. Подальша реалізація програми мобільних амбулаторій у сільських районах.

Сприяння розвитку освітніх та культурних закладів регіону.

Відкриття додаткових груп у дитячих дошкільних навчальних закладах, організація навчально-виховних комплексів на базі існуючих шкіл. Ремонт та покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів, будинків культури, сільських бібліотек.

Все це я завжди робив як депутат Верховної Ради. І переконаний, що моя робота несе користь для нашого округу і для вас, шановні земляки. Тому я розраховую на вашу підтримку у цій справі. Я завжди буду допомагати вам!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org