Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Штанько Сергій Миколайович

Штанько Сергій Миколайович

Штанько Сергій Миколайович
Одномандатний виборчий округ 31
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-20207 від 23.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1217 від 26.09.2014
Відомості про кандидата народився 29 вересня 1977 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ

В ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ №31

ШТАНЬКО СЕРГІЯ МИКОЛАЙОВИЧА

Загрозлива ситуація в країні вимагає негайної єдності дій, спрямованих на досягнення головної мети - забезпечення захисту українського населення та територіальної цілісності України, а також встановлення нової якості життя для зростання добробуту населення. Домогтися таких позитивних змін здатна тільки нова та потужна сила патріотів.

Шановні виборці прошу вашої підтримки для захисту прав українців та держави в цілому!

Я глибоко переконаний в тому, що якщо сконсолідувати зусилля тих людей, які люблять Україну, готові та здатні робити всі необхідні кроки для її захисту, розвитку, процвітання та забезпечення економічного, промислового та соціального зростання, то українцям стане жити краще, комфортніше та безпечніше.

Я – патріот, я люблю Україну та хочу бачити її процвітаючою! Любов до рідного міста та країни я щоденно доводжу своєю волонтерською працею по забезпеченню військовослужбовців, системним протистоянням  антиукраїнським та сепаратистським елементам у місті, постійною боротьбою з корумпованою місцевою владою, організацією та керівництвом Самооборони міста, активною участю в «Революції гідності». Я вважаю, що змінити країну можливо лише маючи чітку та тверду позицію.

Я – керівник Самооборони міста, структури, що робить все можливе для захисту мешканців Кривого Рогу. Спільно з місцевими правоохоронними органами організація налагодила роботу по патрулюванню міста, облаштуванню та охороні блок-постів навколо Кривого Рогу, протидії сепаратизму та незаконному ігровому бізнесу.  

Для збереження та процвітання Кривого Рогу та України в цілому  ставлю перед собою такі завдання:

1. Розробка та вдосконалення законодавчої бази з метою забезпечення національної безпеки України та її державних інтересів, державного кордону та підтримці громадського порядку, боротьбі зі злочинністю та терористичними угрупуваннями.

2. Здійснити всі необхідні кроки по проведенню реформи Збройних Сил для забезпечення цілісності України та безпечного життя для нас та наших дітей.  Боєздатну Армію необхідно заново проектувати і будувати. Обіцяю зробити все можливе для укомплектування та переоснащення армії, забезпечення новою військовою технікою та озброєнням, зростанням рівня грошового забезпечення сімей військових та добровольців батальйонів.

3. На законодавчому рівні протидіяти проявам корупції та свавіллю місцевих чиновників, сприяти очищенню влади від кримінальних та антиукраїнських елементів шляхом прийняття нових антикорупційних законів та побудови системи контролю за місцевими органами управління.

4. Повністю  підтримую програму по децентралізації влади для збільшення повноважень, відповідальності та доходів місцевих органів влади. Особливо це стосується Кривого Рогу – великого промислового центру країни. Кривий Ріг має відновити славу міста з найпотужнішою промисловою економікою.

6. Реформування комунального господарства у Кривому Розі – прозорість обчислення та індексації тарифів за комунальні послуги, оплати замовником лише здійснюваних послуг, втілення програм по використанню нових альтернативних джерел енергії, надання дозволу для встановлення автономного опалювання.

7. Сприяти на законодавчому рівні побудові нової системи медичної допомоги, розробці програм реконструкції установ охорони здоров'я, пільгового забезпечення ліками соціально-незахищених верств населення.  Потрібні невідкладні фахові реформи!

8. Як підприємець з 15-річним стажем, основною задачею для місцевого підприємництва та бізнесу, вбачаю зменшення податків, розробку та прийняття програм по реальній підтримці підприємництва.

9. Сприяти розробці та втіленню програм по екологічній безпеці, по утилізації промислових та побутових відходів. Для мого рідного Криворіжжя це надважлива задача, оскільки викиди в атмосферу і злив промислових відходів в річки Саксагань та Інгулець давно вже потребують детального дослідження.   

Шукаю вашої підтримки в бажанні втілити свої принципи жити по новому в складі нової Верховної Ради і розбудовувати, захищати, зцілювати і укріпляти Українську Державу – вільну і незалежну економічно, енергетично і духовно.

СЛАВА УКРАЇНІ!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org