Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Штефан Владислав Олександрович

Штефан Владислав Олександрович

Штефан Владислав Олександрович
Одномандатний виборчий округ 31
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-36-19280 від 20.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1120 від 24.09.2014
Відомості про кандидата народився 14 грудня 1980 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ "Айдіком", безпартійний, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, судимість відсутня, самовисування.

Передвиборча програма кандидата в народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 31

Штефан Владислава Олександровича

Балотуючись на посаду народного депутата України, пропоную програму, що продиктована нагальними проблемами та потребами народу України.

Розуміючі важливість наявності зв'язку між депутатом та виборцями:

1. Гарантую у місячний термін забезпечити роботу громадських приймалень в кожному із районів виборчого округу №31. Цим ми досягнемо добре налагоджений зв'язок для негайного вирішення виникаючих питань.

Усвідомлюючи необхідність нести відповідальність перед виборцями і законом:

2. Гарантую розробити та внести на розгляд Верховної Ради законопроект «Про механізм відкликання міських голів та депутатів усіх рівнів виборцями, представниками чиїх інтересів вони були».

Будучи вихованим простими робітниками гірничого підприємства, усвідомлюю необхідність володіння народом стратегічно важливими підприємствами, у зв’язку з цим:

3. Гарантую розробити і внести на розгляд Верховної Ради законопроект «Про повернення в державну власність стратегічно важливих підприємств України». Результатом будуть гідні заробітні плати, 100% працевлаштування для молодих спеціалістів, доступність санаторно-курортного відпочинку за рахунок підприємств.

Добре знаючи про важкість та небезпеку праці гірників:

4.  Гарантую розробити та внести на розгляд Верховної Ради законопроект щодо розміру моральної шкоди, заподіяної трудовим каліцтвом або професійним захворюванням, який не може бути меншим ніж 5-ти кратний розмір мінімальної зарплати за кожен відсоток втрати працездатності, а розмір моральної шкоди, завданої сім’ям, члени яких загинули на виробництві або внаслідок професійного захворювання, не може бути меншим ніж 500 розмірів мінімальної зарплати.   

Вирісши у родині простих робітників, не з чуток знаю, що таке вижити всій родині на одну зарплату, тому:

5. Гарантую розробити та внести на розгляд у Верховну Раду законопроект «Про державний контроль за ціноутворенням на товари першої необхідності у співвідношенні до мінімальної зарплати та пенсії».

Усвідомлюючи важкі умови жіночої праці у нашому місті, розумію усю безвідповідальність прийняття закону щодо підвищення пенсійного віку, тому:

6. Гарантую розробити та внести на розгляд Верховної Ради законопроект  «Про повернення пенсійного віку для жінок до 55 років».

Зіштовхнувшись на власному досвіді з судовою системою та розуміючи всю її корумповану суть:

7. Гарантую розробити та внести на розгляд Верховної Ради законопроект «Про реформування судової системи» і як результат, отримаємо можливість обирати суддів шляхом народного голосування.

Вважаю,що медицина повинна бути доступною,безкоштовною та своєчасною не тільки на папері, а й у реальному житті, отже необхідно:

8. Надати пацієнтам можливість безкоштовно отримувати лікарські засоби і вироби медичного призначення при отриманні медичної допомоги та забезпечити медичними препаратами людей, що мають рідкісні та хронічні хвороби,за рахунок держави.

Детально розібравшись в усіх складових бюджетного формування нашого міста можу з впевненістю стверджувати,що Кривий Ріг будучи бюджетоутворюючим містом України, протягом всього часу, використовуючи прогалини у законодавстві, безсоромно обкрадалось, тож:

9. Гарантую розробити та внести на розгляд Верховної Ради законопроект, згідно якого наше місто-промисловий гігант залишало б у своєму розпорядженні  зароблені надважкою працею гірників кошти. Результатом буде оновлення фонду ЖКГ за рахунок бюджету, збільшення зарплати для працівників бюджетної сфери, розбудована інфраструктура міста, нові та безкоштовні дитячі садочки, школи.

Розуміючи важке екологічне становище Кривого Рогу:

10. Гарантую розробити та внести на розгляд Верховної Ради законопроект, згідно якого 80 % екологічного податку має залишатись у міському бюджеті. Результатом цього будемо мати кошти на відновлення та утримання оздоровчих установ.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org