Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Шугайло Євген Вікторович

Шугайло Євген Вікторович

Шугайло Євген Вікторович

Одномандатний виборчий округ 28
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 7569 від 07.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 248 від 10.08.2012
Відомості про кандидата народився 18 лютого 1976 року в місті Жашків Черкаської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, комерційний директор, ПП "Лотос", безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборча програма

кандидата в депутати Верховної Ради України

по мажоритарному округу № 28

ШУГАЙЛО ЄВГЕНА ВІКТОРОВИЧА

МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РЕФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІКИ!

Сьогодення все більше і більше ставить представників малого та середнього бізнесу перед вибором. Питання чи продовжувати займатися підприємницькою діяльністю чи ні? Саме тому мною було прийняте рішення про висування кандидатом в депутати Верховної ради України. Це рішення було для мене не простим. Але усвідомивши, що крім нас, підприємців, ніхто не збирається захищати наши інтереси, було прийняте таке рішення.

Основні питання, які підлягають невідкладному вирішенню:

1. Зниження податкового навантаження. В той час, коли в світі панує економічна криза, малий та середній бізнес потребує значної уваги з боку влади. На фоні того, як постійно скорочується кількість приватних підприємців, податкове навантаження залишається на передкризовому рівні. Невирішення цього питання призведе до подальшого скорочення малого та середнього бізнесу, як наслідок робочих місць, надходжень до бюджетів усіх рівнів та т.ін.

2. Зменшення кількості погоджувань з владними органами під час ведення власного бізнесу. Бюрократичне навантаження значно ускладнює роботу підприємців.

3. Ні корупції! Всілякі перевірки з боку влади створюють лише підстави та механізми для корупційних дій з боку посадовців. Багато часу та зусиль втрачається на вирішення «придуманих» проблем і конфліктів між підприємцями та владою. Завдяки корупційним діям втрачають як підприємці, так і держава, а збагачуються лише «нечисті наруку» чиновники. Спрощення системи спілкування з представниками влади надасть значних переваг українському суспільству.

3. Зменшення кількості контролюючих інстанцій. Підстави для перевірок представників малого та середнього бізнесу мають бути чітко означені. А самі перевірки проводитися лише у крайніх випадках та не частіше ніж 1 раз на рік. Що дозволить підприємцям здійснювати підприємницьку діяльність замість того, щоб постійно відписуватися та вирішувати питання з контролюючими органами державної влади.

4. Економічний розвиток, реформи основних галузей виробництва. Необхідно робити основну ставку на малий та середній бізнес, як основу для наповнення державного бюджету, як це робиться в розвинених країнах.

5. Що стосується соціальної політики, то вона повинна бути спрямована на реалізацію в країні принципів солідарності, соціальної справедливості та взаємодопомоги, забезпеченню гідних умов праці, побуту, допомоги соціально незахищеним громадянам.

6. Економічну політику в країні необхідно вибудовувати на засадах сталого, екологічно безпечного розвитку, при досягненні високого рівня життя і соціальної захищеності жителів України. Це передбачає всебічний розвиток соціально-ринкового, конкурентного середовища, яке функціонує на рівноправному поєднанні різних форм власності. Сьогодні ж так звана «еліта» закони приймає під себе, не цікавлячись нічим, крім інтересів власної наживи. Наслідком їх дій є те, що вони на корені знищують середній бізнес. Тарифи-це незахищена для мешканців міста проблема.

7. Вважаю, що тарифна політика на житлово-комунальні послуги повинна бути прозорою, доступною і відкритою для кожного жителя України. Нам треба приділяти особливу увагу зростанню і значимості творчого початку громадян в усіх видах діяльності. Активно розвивати креативну індустрію в місті.

8. Необхідно розробити програму, яка враховує безпеку і привабливість таких видів діяльності, які будуть нарощувати функції держави, як наукового, освітнього, культурного, інноваційного, туристичного, фінансового центру. В той самий час необхідно працювати над інфраструктурою нашої держави, вкладати кошти, які в майбутньому забезпечать стабільні надходження до державного бюджету.

МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РЕФОРМУВАННЯ ЕКОНОМІКИ!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org