Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Швачко Андрій Валерійович

Швачко Андрій Валерійович

Швачко Андрій Валерійович
Одномандатний виборчий округ 28
Висування Комуністична партія України
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 21-34-19864 від 22.09.2014
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 1206 від 26.09.2014
Відомості про кандидата народився 28 березня 1977 року в місті Дніпропетровську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, генеральний директор, ТОВ "НВК "БУДІНВЕСТПРОЕКТ", член Комуністичної партії України, проживає в селі Степанівка Перша Приазовського району Запорізької області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Комуністична партія України.

Передвиборна програма

кандидата у народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 28

Швачко Андрія Валерійовича

Вернемо Державу народу!

Шановні Земляки!

У разі перемоги на виборах разом зі своїми однопартійцями докладу всіх зусиль щоб - Освіта для дітей та молоді усіх Державних закладах та установ була безкоштовною;

- Медицина була безкоштовною, якісною і доступною для усіх верств населення.

Будимо вимогати гідної пенсії , підвищення більш ніж в півтора разу пенсіонерам , ветеранам Великої Вітчизняної війни, воїнам-інтернаціоналістам, ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, дітям війни, ветеранам військової служби, і виконання пільг, передбачених діючим законодавством України, в повному обсязі.

Ліквідуємо ганебні зміни до пенсійного законодавства, які передбачають підвищення пенсійного віку для жінок, збільшення трудового стажу на 10 років.

Зробимо усе для ліквідації таких негативних явищ як безробіття, безпритульність, бездуховність, корупція, наркоманія та алкоголізм. Натомість буду відстоювати державні цільові програми зі створення додаткових робочих місць, з обов’язковим наданням випускникам першого робочого місця; підвищення рівня заробітної плати працюючим та створення для них належних умов праці та відпочинку;

Здійснити ці наміри можливо за рахунок суттєвих змін в економічній політиці держави.

Для цього повернути в загальнодержавну власність всі підприємства видобувні та базові галузі економіки. Ліквідувати приватизацію державного майна . Негайно закріпити державну монополію на виробництво алкогольних та тютюнових виробів.

Встановити пильний контроль за фінансовою системою. Державні валютні кошти використовувати виключно на інвестиції в державну економіку.

Націоналізувати банківську систему та амністувати кредитних боржників.

Ввести прогресивний податок. Неприпустимо, коли бідний та олігарх сплачують 13% податок.

Розширити платежеспроможний попит населення за рахунок підвищення заробітних плат, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Заборонити розпродаж української землі. Відродити за допомогою держави сільгосппідприємства.

Оголосити податкові канікули для малого та середнього бізнесу на три роки.

Втричі збільшити витрати на наукові дослідження та звільнити від оподаткування.

Відродити єдину енергосистему під контролем держави.

Мир – українській землі,

Благополуччя – кожній сім’ї!© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org