Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Синенко Світлана Іванівна

Синенко Світлана Іванівна

Синенко Світлана Іванівна

Одномандатний виборчий округ 39
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 6818 від 04.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 211 від 08.08.2012
Відомості про кандидата народилася 9 сiчня 1964 року в селі Бориси Глобинського району Полтавської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Партії "Об'єднані ліві і селяни", проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

 

Передвиборна програма

Синенко Світлани Іванівни

кандидата у народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 39 

Наша Вітчизна – одна із найбільших і найбагатших за природними, економічними та людськими ресурсами держав Європи. Але не всебічний соціально-економічний розвиток, а системна деградація визначає останні десятиріччя сутність процесів, які відбуваються в Україні.

Основна причина цього – кланово-олігархічна корупційна система, яка панує в країні. Держава і влада працюють на вузьке коло олігархів. Як наслідок – бюрократична сваволя, правовий нігілізм, рекордна різниця в рівні доходів багатих і бідних, нестерпне життя мільйонів людей.

Я іду у Верховну Раду, щоб відновити в країні позитивні, перевірені роками кращі надбання соціалізму, ліквідовані всупереч волі більшості людей; гармонійно поєднати їх з елементами ринкової економіки, які стимулюють мотивацію до продуктивної та творчої праці; відродити національну державну економіку, промисловість, сільське господарство, науку, зробити їх високоефективними та конкурентоздатними; повернути у новій формі втрачені соціальні завоювання, направлені на підвищення добробуту усіх громадян, підвищення рівня їх самосвідомості, культури, політичної поінформованості та активності, усвідомлення особистої відповідальності за стан справ в країні.

Владу - народу! 

Державі - Закон!

Суспільству - соціальну справедливість!

Розвиток продуктивних сил суспільства має відбуватися на базі науково обґрунтованого планового ведення господарства, де галузі, які формують бюджет, і природні монополії належать народу під управлінням держави. Держава повинна знати мету своєї діяльності. Головний економічний ресурс, підприємницьку діяльність, вивести з тіні шляхом реальної модернізації податкової системи в напрямку її стимулюючої, а не контрольно-фіскальної ролі, забезпечити рівний доступ до участі у державних програмах, держзамовленнях, до всіх форм державної підтримки.

Молоді – гарантовані державою робочі місця, сприятливі умови для відкриття та ведення власного бізнесу!

Працююча людина не може бути бідною!

Ні – антинародній пенсійній реформі за рецептом МВФ!

Приватна власність має бути недоторканою. Житло, земля, індивідуальний бізнес не можуть бути відчуженими, крім випадків, коли вони – надбання доведеного злочину. Якщо власність вступає в конфлікт з суспільними інтересами, пріоритет на боці останніх. До Конституції України необхідно включити поняття "колективної власності" що дозволить провести реальне реформування виробничих відносин у сільському господарстві, відновити колективні сільськогосподарські підприємства.

Землю – селянам, а не банкам і олігархам!

Селянам – гарантовану підтримку та соціальний захист держави!

Збереження безоплатної медицини, розширення мережі державних медичних, навчальних та дитячих закладів, особливо у сільській місцевості. Кожному молодому випускнику - соціальне житло. Відновити мережу державних аптек та жорсткий контроль за якістю та ціною ліків.

Здоров’я громадян – найцінніший ресурс!

Освічена молодь – скарбниця держави!

Підтримаю усі прогресивні ініціативи, спрямовані на забезпечення соціальної справедливості, підвищення соціальних стандартів для населення, реінтеграцію України, Росії, Білорусії на тлі конструктивної співпраці з іншими державами СНД, Європейського Союзу і світу, надання російській мові статусу другої державної мови.

Я іду у Верховну Раду, щоб якісно змінити вектор розвитку держави.

Україна - священна руська земля!

Київ – Світовий центр духовності всіх слов'ян!

Все, що я пропоную, з успіхом було реалізовано в багатьох країнах, а тому реально веде до швидкого зростання економіки, рівня життя людей, забезпечує соціальну справедливість. Для досягнення цього потрібна лише політична воля.

У виборчому окрузі планую постійну, добросовісну роботу з виборцями, незалежно від їх статусу.

Депутати мають обиратися народом та служити народу!

 © ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org