Головна Новини та публікаціїНапрямки роботиАналітикаПро насКонтакти
» » » » » » Сивоконь Станіслав Олександрович

Сивоконь Станіслав Олександрович

Сивоконь Станіслав Олександрович

Одномандатний виборчий округ 29
Тип висування Самовисування
Номер та дата реєстрації документів в ЦВК 7568 від 07.08.2012
Номер та дата рішення про реєстрацію кандидатом 248 від 10.08.2012
Відомості про кандидата народився 16 липня 1946 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, безпартійний, проживає в місті Дніпропетровську, судимість відсутня, самовисування.

 

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата в народні депутати України

по одномандатному виборчому округу №29

СИВОКОНЯ СТАНІСЛАВА ОЛЕКСАНДРОВИЧА

Шлях України – шлях розвитку та підвищення добробуту народу.

Будучи обраним  народним депутатом України, займатимусь вирішенням питань пов`язаних з ліквідацією затяжної економічної стагнації економіки України, неефективного використання її геоекономічних, геополітичних можливостей розвитку протягом останнього двадцятиліття. Докорінної уваги приділю стану справ у агропромисловому комплексі, землекористуванні, землевпорядкуванні, ціноутворенні. Доб’юсь вжиття на державному рівні заходів щодо подолання наслідків посухи поточного сільськогосподарського року.

Це дасть можливість на законодавчому рівні отримати давно очікувану суспільством прозору стратегію національного інноваційного економічного розвитку.

У реальному житті – політична та економічна незалежність, програмовано інвестиційний розвиток, імпортозаміщення, енергозбереження, дієвість малого та середнього бізнесу, створенню робочих місць та подалі – вирішення багатьох соціально-економічних проблем. Ефективність національно-економічного курсу буде забезпечувати прозора, зрозуміла податково-бюджетна політика. Буду підтримувати входження України в Єдиний Економічний простір з Росією, Білорусією та Казахстаном.

Поєднання вищеозначених складових та реальні економічні здобутки разом з підняттям активності та зацікавленості населення у поглибленні процесів державотворення дадуть можливість проводити активну соціальну політику.Свою діяльність буду здійснювати за такими напрямками:

- відстоювати цілісність України при реальному розподілі повноважень між центром та регіонами;

- створення системи громадського контролю діяльності влади на всіх рівнях, протидії корупції та злочинності;

- приймати закони та вносити зміни до діючих щодо правоохоронних та судових  органів, забезпечивши виборність суддів, їх відкликання, звіт перед виборцями;

- сприяти формуванню бюджету знизу догори, введенню податку на розкіш, державній монополії на алкоголь і тютюн. Виступати проти приватизації стратегічних підприємств, як основних наповнювачів бюджету; 

- вживати відповідні заходи щодо розвитку соціальної відповідальності підприємців;

- забезпечувати реальну державну підтримку розвитку соціальної інфраструктури на селі;

- сприяти значному зменшенню розриву у прибутках між найбагатшими та найбіднішими;

- значно скоротити розрив між максимальною та мінімальною пенсіями;

- внести пропозиції щодо істотного збільшення заробітної плати працівникам бюджетної сфери, її справедливому співвідношенню до галузей виробничої сфери, працівників державного сектору;

- сприяти прирівненню працівників освіти, охорони здоров`я, культури до статусу державного службовця;

- забезпечити безкоштовні медичні послуги населенню та безкоштовне навчання молоді на всіх рівнях;

- встановити соціальні виплати ветеранам Великої Вітчизняної війни та праці, учасникам бойових дій та дітям війни, інвалідам, чорнобильцям, студентам, донорам, малозабезпеченим не нижче прожиткового мінімуму;

- сприяти наведенню порядку в житлово-комунальній сфері, розвитку самоврядування у ній, контролю за тарифами, виконанню програм по забезпеченню громадян соціальним та доступним житлом.

Сприяти відродженню моральних і духовних цінностей нації та держави, створенню державної програми виховання у молоді любові до рідної Батьківщини і рідного краю, почуття патріотизму. Недопустимість перекручення історичних фактів життя. Створення дієвої законодавчої бази по боротьбі з аморальністю в суспільстві. Запровадити суспільне телебачення.  Добиватися реальної підтримки державою ініціатив громадськості. Контролювати хід виконання звернень та побажань жителів округу.

Роботу буду вести прозоро, особистий прийом виборців проводити щомісячно, залучати до цієї роботи відповідних провідних фахівців.

З повагою до людей і турботою про кожного, кандидат у народні депутати України Станіслав Сивоконь.© ГО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МЕРЕЖА "ОПОРА"
2006-2017
Використання матеріалів із сайту Громадянської мережі ОПОРА дозволене за умови наявності посилання (у випадку інтернет-видання - гіперпосилання) на www.oporadp.org